Здолбунівська лікарня поповнилась новим дороговартісним обладнанням

0 325

На своїй сторінці у facebook Владислав Сухляк повідомляє, що наша Здолбунівська ЦРЛ поповнилася новим дороговартісним обладнанням. Цього разу ми вчергове отримали від нашої землячки Viktoriya Levynskaприлад AV300 – портативний безконтактний прилад для візуалізації периферичних вен.
Даний прилад вже використовується за призначенням в інфекційному відділенні лікарні. Людське Вам спасибі від Здолбунівщини!
Коротко про сам пристрій:
AccuVein AV300, дозволяє лікарю побачити карту периферичних вен на поверхні шкіри пацієнта з метою проведення венопункції, а також інших судинних процедур.
AV300 діє шляхом використання інфрачервоного випромінювання для підшкірної локації вен і подальшого висвітлювання їх розташування безпосередньо над ними.
При всій своїй простоті, прилад конче потрібен при проведенні складної флеботоміі, а саме:
Полегшує пошук вен у хворих при частих венепункціях;
Мінімізує травмування тканин і подальше їх загоєння в порівнянні зі «сліпим» пошуком вен .Скорочує час пошуку вени, що в екстрених випадках життєво важливо.
Значно полегшує пошук вен у проблемних категорій пацієнтів: онкологічні хворі при проходженні хіміотерапії, наркомани, туберкульозні хворі, огрядні люди, пацієнти, які отримують тривалий період внутрішньовенного медикаментозного вливання.
Знижує кількість ускладнень при проведенні венепункції.

Коментарі
Завантажується...