Здолбунівська міліція відмовилася від свого свята

0 209
Здолбунівська міліція відмовилася від свого свята
Здолбунівська міліція відмовилася від свого свята

Як відомо, 20 грудня Україна відзначатиме День міліції. Так звані професійні свята і так є суперечливим рудиментом радянської влади, а в умовах цьогорічної революційної дійсності ставлення до всіх, хто нібито покликаний забезпечувати правопорядок, суттєво погіршилося.

У Здолбунові святкування мали відбутися в районному будинку культури, з врученням нагород і концертом – як і завжди. Проте вчора районний відділ внутрішніх справ скасував публічні святкування. Вочевидь, відзначать скромніше, у своєму колі. Взагалі-то рішення дивне: якщо наші правоохоронці не били людей на Майдані в Києві і непричетні до інших ганебних дій своїх колег, то з якого дива мають соромитися своєї професії, потрібної і шанованої в більшості цивілізованих країн? Хоча, можливо, є й інші мотиви скасування свята, про які нам не відомо.

Зрештою, це ж саме наші рідні міліціянти допитували новосілківських мешканців за допомогою неіснуючого детектора брехні. Так що в них свої «подвиги».

Наразі все ж вітаємо охоронців правопорядку зі святом і щиро бажаємо, щоб вони були не гіршими за знаменитого «міцного горішка» – тоді, можливо, й святкувати соромно не буде.

Коментарі
Завантажується...