Здолбунівська міліція відмовилася від свого свята

Здолбунівська міліція відмовилася від свого свята

Як відомо, 20 грудня Україна відзначатиме День міліції. Так звані професійні свята і так є суперечливим рудиментом радянської влади, а в умовах цьогорічної революційної дійсності ставлення до всіх, хто нібито покликаний забезпечувати правопорядок, суттєво погіршилося.

У Здолбунові святкування мали відбутися в районному будинку культури, з врученням нагород і концертом – як і завжди. Проте вчора районний відділ внутрішніх справ скасував публічні святкування. Вочевидь, відзначать скромніше, у своєму колі. Взагалі-то рішення дивне: якщо наші правоохоронці не били людей на Майдані в Києві і непричетні до інших ганебних дій своїх колег, то з якого дива мають соромитися своєї професії, потрібної і шанованої в більшості цивілізованих країн? Хоча, можливо, є й інші мотиви скасування свята, про які нам не відомо.

Зрештою, це ж саме наші рідні міліціянти допитували новосілківських мешканців за допомогою неіснуючого детектора брехні. Так що в них свої «подвиги».

Наразі все ж вітаємо охоронців правопорядку зі святом і щиро бажаємо, щоб вони були не гіршими за знаменитого «міцного горішка» – тоді, можливо, й святкувати соромно не буде.

 • Бовдур

  стягують ренту з наркоточок, самогонникiв, валютчикiв, конторолюють ринок торгiвлi нерухомiстью, усе що ранiше контролювали бандити та вори у законi тепер пiд дахом “правоохоронцiв”. Що до бiди простих людей то там одиницi котрi цим переймаються, та й теж не за дарма.

  • Олексій Козачок

   Та не всі міліціонери засранці, є дуже достойні люди, з ними приємно і поспілкуватись і знати що це достойна людина на своєму місці. Доречі можу таке особисто сказати про здолбунівських участкових – нормальні хлопці. Але опитування, проведене недавно дало шокуючі результати – лише 0,8% абсолютно довіряють внутрішнім органам… просто вражаюче.

   • Бовдур

    так не довiряють не з пустого мiсця, мабуть люди мають причини, та тi менти що недавно влаштувались хай но пiдростуть по службовiй драбинi та почують смак дармових корупцiйних грошей, тодi побачимо якi вони будуть достойнi. Я участкового не бачив майбуть зо 30ть рокiв на своiй вулицi. Нету тела нету у них и дела. На майданi стоять люди не аби стояти, у них повно вимог до ментiв також.

X