Здолбунівська міська рада привітала з ювілеєм колишню зв’язкову УПА

0 318

Здебільшого ми пам’ятаємо історію знеособлено. Знаємо, що були вояки УПА, «рухівці», учасники Майданів, та навіть «кіборги», але здебільшого не думаємо, що от же вони – живуть і ходять поруч з нами. Жива історія…

Якщо говорити про вояків УПА, то їх залишились живими справді одиниці. І тим важливіше, якщо їх є кому згадати. Великою несподіванкою став для здолбунівчанки Ніни Ісупової візит до її помешкання гостей, серед яких були секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула і директор Здолбунівського музею Олег Тищенко. А приїхали вони привітати колишню зв’язкову УПА, тоді Ніну Лавренюк, з ювілеєм – їй виповнилось дев’яносто років. Жінка народилась на Волині, там же й брала активну участь в українському збройному опорі німецьким і російським окупантам, за що була засуджена і тривалу частину свого життя прожила в засланні.

Зараз жвава і моторна, попри поважний вік, пані Ніна тішиться повагою і любов’ю своєї родини і бажає процвітання рідного краю, за який вона справді віддала найкращі роки свого життя.

Ми приєднуємося до щирих побажань доброго здоров’я і довгих років життя ювілярці і пропонуємо вам фотозвіт Ольги Климкович про цю подію.

Коментарі
Завантажується...