Здолбунівська міська рада вважає, що день міста має об’єднувати мешканців

0 467

Відшуміло свято нашого рідного Здолбунова. Щасливі і задоволені мешканці ще довго не відпускали зі сцени гурт “Жнива”, що завершував святкування. Всі були радісні і відчували особливу єдність земляків. Водночас наступного дня високопоставлений чиновник розмістив пост у мережі Фейсбук, де всі заслуги по організації дня міста приписав двом підлеглим йому структурам. Не заперечуючи участі цих відділів у підготовці свята, все ж зазначимо, що готує його завжди міська рада – за допомогою і сприяння усіх причетних. Тому й вирішили організатори доручити незмінній натхненниці днів міста, секретарю міської ради Валентині Капітулі написати лист-подяку з переліком усіх, хто долучився. І головне, щоб надалі свято єднало мешканців міста, а спроб використовувати святковий день для власного піару більше не було.

День міста – свято, яке нас єднає

Здолбунівська міська рада в черговий раз доклала чимало зусиль до організації і проведення заходів з нагоди 521- ї річниці рідного міста. Працівники апарату щиро дякують всім народних умільцям не лише з Рівненщини, а й інших регіонів України, хто відгукнувся на наше запрошення і взяв участь в виставках-продажах робіт та майстер-класах, представникам закладів торгівлі і громадського харчування міста і області за різноманіття продукції, смачні страви та оригінальні виставки, а торговим маркам «Рум’янець» та «Скиба» ще й за надані подарунки для гастрономічного конкурсу «Майстер Шеф по-здолбунівськи». Свій внесок в організацію і проведення цього традиційного кулінарного конкурсу зробили також приватні підприємці: Максимчук В.– магазин «Едем», Ковальчук О. – торговий павільйон «Смачна кава», Намчук О. – магазин «Гарбузик», Стихун Н. – магазин «Ковбаска», ПП «Промтехсервіс», ринок по вул. 8 Березня, Клочок І. – кав’ярня «Старе місто», Комар І. – МАФ «Кава», Ковальчук В. – магазин «Їжачок». Особлива подяка за смачну юшку з риби командам-учасницям конкурсу «Рятувальник» – ДПРЧ-18, «Щукарі» – ГО «Клуб рибалок Здолбунова», «Моя Батьківщина» – міська партійна організація ВО «Батьківщина» та ДНЗ «Усмішка» за тематичну фотозону, «Дзвіночок», «Ладоньки», «Чебурашка» – за креативні художні номери та участь у організації конкурсу, членам журі – Плугіну Г., Тимошенко М., Бояришевій Л., а також Здолбунівській РО українського товариства мисливців та рибалок, в особі Кельніка В.А., за допомогу в організації фотозони. 
За чудову концертну програму дякуємо творчим колективам Здолбунівського міського клубу, зокрема керівникам колективів Верещук К. (колективи «ЗІРОЧКИ СХОДУ», «KETRINDANCE», «ZZDANCE», східна танцівниця «Аміра»), Хоменкові М. (народний аматорський вокальний ансамбль «Любава»), Ткачику О. (рок-гурт «Жнива»), Михайлові Така.
Неповторні враження у глядачів залишив виступ оркестру та дитячого ансамблю Здолбунівської музичної школи – директор Моторний О.О., керівники Оксенчук М. та Пшеничний Ю. Творчим колективам надали подарунки ФОП Цехмайструк А., Ільченко А., Пророк В., Швецов В. 
Вагомий внесок зробили в проведення культурно-мистецьких заходів на святі працівники районного будинку культури на чолі з Теребійчук В.Г. Дякуємо за організацію танцювального марафону на малій сцені Герасимчук М., Стельмащуку О., Хлебюк Ірині та ведучій урочистого відкриття свята Хлебюк Інні. Подарунки для хореографічних колективів надали мережі супермаркетів «АТБ» та «Колібріс», ФОП Ридош Л., Флореску В., Сліпчук С., Антонюк В.
Приємно, що не залишились осторонь святкування депутати обласної ради – Владислав Сухляк забезпечив виступ духового оркестру ОК «Захід» та Володимир Ковальчук, який надав подарунки для учасників спортивних змагань «Козацькі забави», змагань з волейболу, міні-футболу, армспорту та шахового турніру, що відбувались в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та Дня міста, які організовував відділ молоді і спорту райдержадміністрації під керівництвом начальника відділу Віктора Ящука. 
Міська рада вдячна за ініціативу та участь в заходах громадським організаціям «YMCА» (кер. О.Яременко), «Гуфець Волинь Харцерство польське на Україні» (кер. О.Радіца), Товариство Червоного Хреста (М. Бєлікова), а також міській організації ВО «Батьківщина» та колективу ТОВ Комунальних підприємств за чудову фотозону.
Організовано і чітко спрацювали колективи комунальних підприємств «Здолбунівське» ( кер. Потапчук С.), «Здолбунівводоканал» (кер. Мельник В.) та група благоустрою (кер. Левчук А.). Завдяки їх оперативності і злагодженості всі заходи були забезпечені необхідним обладнання і інвентарем, безперебійним якісним електропостачанням та освітленням, упорядкованими територіями.
А найбільше ми вдячні здолбунівчанам, які прийшли відзначити чергову річницю рідного міста так активно. Вдячні за гарні відгуки про творчі колективи, які ми запросили на святкування і шоу, які для вас організували. Ми з задоволенням для вас працюємо і робимо це від щирого серця.

Секретар ради Валентина Капітула

Коментарі
Завантажується...