Здолбунівська ОДПІ: партнерські зустрічі з платниками податків

0 318
Здолбунівська ОДПІ: партнерські зустрічі з платниками податків
Здолбунівська ОДПІ: партнерські зустрічі з платниками податків

Доброю традицією та нагальною потребою, продиктованою вимогою часу стали в Здолбунівській ОДПІ зустрічі керівництва інспекції з платниками податків.

   Такі дружні та взаємовигідні зустрічі проводяться з представниками бізнесу з метою забезпечення платників своєчасною та кваліфікованою допомогою щодо дотримання ними норм чинного податкового законодавства, правильності заповнення податкової звітності, підвищення рівня добровільної сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

   Однією з таких зустрічей стала тематична зустріч начальника Здолбунівської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Мички Руслани Степанівни з керівництвом та працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Форест – КМК», основним видом діяльності якого є виробництво дерев»яної тари в цеху, що знаходться в смт. Квасилів Рівненського равйону Рівненської області.

   Під час зустрічі піднімались питання повноти та своєчасності нарахування та сплати податків до бюджету, законності бюджетного відшкодування ПДВ, легалізації заробітної плати, повноти оформлення найманих працівників, а також питання дотримання прав та свобод платників податків та неухильного виконання норм податкового законодавства всіма учасниками податкових відносин, створення рівних умов для платників податку та унеможливлення привілейованого положення одних платників перед іншими тощо.

Здолбунівська ОДПІ: партнерські зустрічі з платниками податків
Здолбунівська ОДПІ: партнерські зустрічі з платниками податків

ТОВ «Форест – КМК» очолює Кубанський Сергій Сергійович – молодий, енергійний, компетентний, толерантний керівник, якого характеризує новаторський підхід до вирішення питань. Він активно використовує свій менеджерський потенціал, знання в області права, економіки та управління для ефективного вирішення поставлених задач. Як керівник підприємства, Кубанський С.С. навіть в умовах економічної нестабільності знаходить можливості продовжувати діяльність підприємства з мінімальними втратами, в тому числі зберігаючи штат товариства в кількості 17 чоловік, тим самим сприяючи тому, що дані працівники не поповнюють ряди безробітних. Середня заробітна плата, нарахована та виплачена працюючим в 2015 році склала 2364 грн., що майже вдвічі більша від мінімальної. Всі наймані працівники оформленні з дотриманням норм діючого законодавства.

   В минулому 2014 році обсяг отриманих доходів товариства склав 4659,2 тис. грн., до бюджету за результатами звітного 2014 року надійшло 297,3 тис. грн. податку на прибуток. Своєчасне та в повному обсязі надходження податків та інших платежів до бюджетів усіх рівнів забезпечується досвідченим та дисциплінованим головним бухгалтером ТОВ «Форест – КМК» Яблонською Галиною Тадеушною.

   Під час зустрічі з колективом ТОВ «Форест – КМК» начальник Здолбунівської ОДПІ Мичка Руслана Степанівна наголосила, що збереження бізнесу, робочих місць, а не їх руйнування для одномоментного досягнення гарних показників контрольно-перевіряльної роботи інспекції є надзвичайно важливим для Здолбунівської ОДПІ.  Податкова інспекція має стати сервісною службою з наданням широкого спектру послуг для сумлінних платників із запровадженням процедур розстрочки платежів, мирової угоди тощо. В свою чергу лише суспільство, яке довіряє владі і сплачує податки добровільно і свідомо, а не завдяки тиску і залякуванням зможе досягти розбудови України, як фінансово незалежної, інвестиційно привабливої держави з сильною економікою та справедливою податковою і правовою системою. Тож податкова інспекція буде ще більше активізувати роботу щодо інформування платників про всі новини податкового законодавства шляхом проведення для платників семінарів, засідань «круглого столу», зустрічей з представниками бізнесу тощо. Саме така діяльність сприятиме підвищенню рівня добровільної сплати податків, забезпеченню захисту законних прав та інтересів платників, поліпшенню підприємницького клімату, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом.

   Руслана Степанівна зазначила, що два останні роки принесли чимало нововведень як для бізнесу та громадян, так і для владних структур у рамках податкової реформи. Наша інспекція також проходить нелегкий шлях реформування. Завдяки прогресивним змінам у діяльності служби ми маємо домогтися високого рівня довіри бізнесу, підвищити статус, професійний та моральний рівні державного службовця. Кінцевою метою реформ має стати досягнення балансу між наповненням державної скарбниці та створенням сприятливих умов для розвитку бізнесу.

    На завершення заходу начальник Здолбунівської ОДПІ подякувала колективу ТОВ «Форест – КМК» за плідну співпрацю, відмітивши, що такі зустрічі допомагають налагодити партнерські відносини з бізнесом та підвищити ефективність діяльності служби, яка в процесі реформування має перетворитися з фіскальної на сервісно-консультаційну та аналітичну службу.

Коментарі
Завантажується...