Здолбунівська поліція радить як уникнути… відповідальності

0 362

Аби уникнути кримінальної відповідальності в майбутньому поліція пропонує під час проведення місячника добровільної здачі зброї добровільно принести та здати вогнепальну, газову чи холодну зброю, у тому числі боєприпаси.
З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики скоєння правопорушень з їх використанням на території Здолбунівського району з 1 жовтня 2018 року місцевими поліцейськими проводиться місячник добровільної їх здачі.
Додатково інформуємо про те, що мисливські гладкоствольні рушниці, газові пістолети, які не були раніше зареєстровані у встановленому законом порядку, після перевірки (якщо зброя не була викрадена чи не була знаряддям злочину) можна зареєструвати і в подальшому володіти та користуватись нею.
«Всі, хто під час проведення місячника добровільно принесуть та здадуть вогнепальну, газову чи холодну зброю, у тому числі боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності. – зазначає тимчасово виконуючий обв’язки начальника Здолбунівського відділення поліції підполковник поліції Сергій Смаглюк. – Тим, хто не скористається такою можливістю, загрожуватиме кримінальна відповідальність відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)».
Тож усіх свідомих громадян нашого району, які мають незареєстровану вогнепальну, газову, холодну та іншу зброю, а також громадян, які знайшли зброю та боєприпаси, закликаємо відгукнутися на проведення заходів щодо добровільної їх здачі – звернутися до місцевої поліції з метою її подальшої реєстрації або здачі.

Здолбунівське відділення поліції

Коментарі
Завантажується...