Здолбунівська райрада засудила Президента, оголосила страйк та змусила втекти голову РДА

Здолбунівська райрада засудила Президента, оголосила страйк та змусила втекти голову РДА

2 грудня відбулась позачергова сесія Здолбунівської районної ради, на якій розглядалась питання “Про звернення депутатів Здолбунівської районної ради до Президента України та Верховної Ради України”. Окрім значного депутатського складу на ній були присутні голова Здолбунівської районної державної адміністрації Віталій Шуль, голова районної ради Василь Тимощук та його заступник Яків Мельник, проте не було жодного депутата-регіонала. Окрім цього у залі перебувало понад пів сотні громадських активістів, членів УНП та Нашої України.

Першою ініціативою стала пропозиція поіменного голосування. Відразу по цьому Олександр Колінько запропонував розглянути питання про вивішення прапору Європейського Союзу на будівлі ради, а головний редактор місцевої районної газети та депутат з “Нашої України” Сергій Кондрачук закликав громаду послухати точку зору Віталія Шуля. Після виступу очільника РДА, у якому він підтвердив свою повну підтримку та відданість курсу президенту, депутат від “Свободи” Олександр Бухало запропонував висловити недовіру Шулю, проте Сергій Кондрачук зауважив, що відставка — це ультиматум, заявивши, що голова РДА повинен піти сам. Після цього інший депутат “нашоукраїнець” Юрій Пшеничний сказав, що “час компромісів минув, потрібно організовувати страйк”, цю думку повністю підтримав Олександр Бухало, який також закликав оголошувати у здолбунівському районі страйк.

Після цього і відбулось власне голосування на якому депутати одноголосно проголосували за звернення депутатів Здолбунівської районної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо засудження політики Януковича та добровільної його відставки. Рішення щодо недовіри Віталію Шулю завдяки “нашоукраїнцю-ударівцю” Василю Тимощуку не виносилось, оскільки пан Тимощук сказав, що його немає в порядку денному. На пропозицію Кондрачука внести його відразу голова райради відповів відмовою, в результаті депутат з “Народної партії” Петро Мосійчук заявив, що у Здолбунівського району перше місце в області і що Шуль гарно працює. За кілька хвилин по тому, під час голосування по оголошенню страйку, громадські активісти Юрій Шадий та Любомир Кінах побігли на трибуну вимагати голосування щодо недовіри до Шуля. В результаті голова РДА, місце роботи якого сьогодні зранку охороняли озброєні люди, банально втік із залу через задній хід, депутати сміялись, що дивно як він не стрибнув у вікно. Так само під крики “ганьба” залишив залу і перший заступник голови РДА Володимир Сидорня.

Рішення про звернення районної ради до підприємств Здолбунівського району із закликом долучатись до страйку було прийнято майже через годину після початку сесії — о 15:25. Після цього громадськість та депутати почали вимагати у “опозиційного” голови райради поставити на голосування рішення по висловленню недовіри, на що Тимощук категорично не погоджується. Юрій Шадий закликає не випускати із залу депутатів, поки рішення по Шулю не буде прийнято. Підтримала цю точку зору і Світлана Ніколіна, заступник голови Української Народної Партії. Наразі в залі скандують “революція” та обіцяють не випускати із залу депутатів, якщо вони не проголсують недовіру Шулю. Кандидат у депутати до ВР Василь Тимощук робить все, щоб голосування не було, його підтримує “свободівець” Олекасндр Бухало, якого засивистують у залі. Сергій Кондрачук іде із залу гримаючи дверима, член УНП Вікторія Лех та громадський активіст Юрій Шадий вирішують блокувати двері із залу. За сприяння свободівця Олександра Бухала сесію переносять на п’ятницю. Далі буде.

 • Житель

  Цирк по здолбунівськи…Дайте хоть дома пожить спокійно від всіх ціх революцій!!! Надоїди!Чесне слово!

 • Роман

  Любомир Кінах прихватив за безцінь райдрукарню будучи головою РДА! А приміщення можна було під дитячий садок віддати або під спортзал. Де тоді був його патріотизм? Знову виліз волати. Мало ще накрав?

 • Іван

  Ніколіна перебуваючи на посаді голови рда виконувала рішення тодішньго прем”єра Януковича , дерибанила земельку,”товаришувала” з Корилкевичем а сьогодні знову грається в патріотку та лізе на трибуну ! Ганьба!!!

  • Рішення в студію, а ще краще “земельку”. А то якось мені, як її сину, тої землі не видно:(

  • peremoga

   Ніколіна, скільки пам’ятаю, завжди була патріоткою. Перейняла це від славних родичів Возницьких!!! А щодо КОРИЛКЕВИЧА, ТО і В НЬОГО Є БАГАТО ГАРНИХ СПРАВ!! Скілки підтримки він надав Київському патріархату.І щодо земельки Ніколіної- давайте завтра покажете, де конкретно її земля!! І бажано з фактами – рішення про виділення земельних ділянок, держ.акти і т.д. Краще б розглядали безхребетного як завжди Тимощука, який ніколи не може прийяти рішення. Завжди все зважує на терезах. Власних терезах – терезах боягузтва!!!

 • Кларк Кент

  перший за довгий час цікавий матеріал!
  як на мене, не потрібно пустодзвону на рахунок Кінаха чи Ніколіної! : або докази в студію, або зазивайтесь як в паспорті, щоб дати відповідь або ж не пишіть такого!
  але дійсно, цирк по-здолбунівськи…
  Бажаю в п”ятницю досягти поставленої мети!!!

  • Ніц не буде в п’ятницю. Вже видно які у кого домовленості…

   • Курсак

    Які домовленості? Повідомте всім! Не всі мають доступ до інформації так як ви!

    • Це лише мої здогадки. В п’ятницю пересвідчимося чи я був правий, чи ні…

  • Роман

   А у Вас, Кларк Кент в паспорті прописано….? То хто ж ти, людина чи супермен???
   Зайдіть в магазин Євро або підніміться на 2 поверх і запитайте в любому офісі, хто є власником приміщення, і кому сплачується оренда (не така вже і дешева). Відповідь буде – Кінах Любомир. Для прикладу, щоб знати кому належить ринок Катеринівський, документів не потрібно.

   • Костя Согін

    Не маю можливості стверджувати, що Кларк за себе не постоїть в такого роду суперечках, але це людина більш зайнята, ніж я (все таки світ комусь треба рятувати) і наш корпоративний дух не передбачає невідчутного для вух словоблуддя, тому Роман, не хочу “крякати”, але у Вас в житті може скластись ситуація, коли те, що написано в паспорті даного “Кларка Кента” зможе врятувати Вашу сім’ю від фінансового колапсу, і не етично “тикати” супермену при виконанні обов’язків.

    А на рахунок права власності – то право підприємницької діяльності тільки “червонопузики” відміняли з подальшими відомими наслідками. Чи краще, щоб такого роду права належали Хаджибу Бабібу – зімбабвійському підприємцю, якого можна знайти на відстані витянутої руки? Інша ситуація з Вашим персональним підприємницьким хистом та “поглядом” на дані об’єкти – а це питання особисте між Вами та власником, і про такі справи фінансово нерозумно говорити на людях.

 • Костя Согін

  Хороші недобраття і недосестри, з паспортами чи без, КОМУ ГРОШІ ЗДАВАТИ? Так дивлюсь і читаю, що на основі даного веб-ресурсу формується серйозний науковий Центр історичних досліджень з функціями контрольних державних фінансових структур – я тільки за розвиток!

  Не знаю як Ви, але я для себе вже визначився, що:

  – незалежно, хто та від якої політичної сили управляє РДА – це людина відповідальна та достатньо грамотна, і українська реальність така, що всім не догодиш – на те й різні політичні сили та представництво різних фінансових інтересів;

  – поливання один одного “згущеним молоком” (навіть якщо воно якісне і білоруське) не годиться для громадян європейського міста; культурні люди знаходять компроміси в будь-яких ситуаціях.

  Стосовно голів РДА в різні роки:

  – по пані Ніколіній – одна з небагатьох персон, яка неодноразово збирала свої сили та піднімала свій тазо-бедрений сустав, щоб прийти особисто в максимальну кількість здолбунівських двориків, почекати поки “бабусько-дідуськи” зберуться та викладуть свої скарги та пропозиції; і порушу максимальну кількість моральних норм та виражу власну суб’єктивну думку, що вона, можливо, потратила менше коштів на “паперові наповнювачі для котячих туалетів” як деякі популісти;

  – по пану Кінаху – уууух, тля, як люди швидко забули, що чоловік за свої права в палатці самоорганізовувався не одну годину й успіху досяг; та перетну межу власної “неабразірованості” і скажу, що на тодішній момент питання дитсадка суперечило питанням рентабельності та реальних можливостей, бо утримання в нормальних умовах, сплата комунальних послуг та зарплата персоналу – це не “10 гривень на півасік” (а тепер подумайте про нинішню ситуацію та реальність за сучасної “верховної влади”, яка тільки й чекає, щоб провінційним містечкам “вагони дєнєг” відвантажити); можливо, людина хоче реально допомогти та довгостроковий план двадцятирічної давності має намір впровадити, а Ви беззубих собак спускаєте…

  – по пану Шулю персонально я ще толком не розібрався, але точно знаю, що коли земля бурьяном заростає, то від цього користь тільки атмосфері; одне погано, що “таємниці Мадридського двору” мають місце.

  Якби Ви прийшли до цих людей, коли вони разом зібрані і спитали: “Будь ласка, порадьте, що нам робити”, – то європейські міста переймали б досвід розвитку Здолбунова, а так як кожна «щука» тягне в свою сторону… Мені смішно дивитись на такі політичні баталії, ніби Здолбунів такий вже «мегаполіще» з мільярдними оборотами, що 28-тисячна територіальна одиниця не може самоорганізуватись для якомога якіснішого функціонування та часткового автономного саморозвитку.

  Чому так мало корисного згадується, чому стільки негативу? Потрібно розвивати індивідуальне та корпоративне конструктивне мислення, тому бажано пам’ятати народну приказку:

  – Хто старе пом’яне – тому цукеронька “Барбариска” згідно її функціонального призначення.

X