Здолбунівська УНП пропонує депутатам провести сесію на Європейській площі у Києві

0 187
Здолбунівська УНП пропонує депутатам провести сесію на Європейській площі у Києві
Здолбунівська УНП пропонує депутатам провести сесію на Європейській площі у Києві

Як відомо, 24 листопада в Києві анонсовано проведення акції на підтримку євроінтеграційних намірів України. Звісно, намір гарний, але якось дуже вже пасивно готуються до надзвичайно важливої акції політичні партії і громадські організації. Водночас у радах різних рівнів є велика частина депутатів від тих політичних сил, що декларують свою прихильність європейському вибору України. У нашому районі депутати від таких партій становлять більшість. Тому Українська Народна Партія ініціювала звернення до депутатів місцевих рад з пропозицією провести виїзні засідання сесій у Києві на Європейській площі 24 листопада 2013 року. Тим самим було б продемонстровано підтримку місцевими громадами підписання Асоціації з ЄС, та й, зрештою, закликаючи людей на акцію, першими мають брати в ній участь партійні активісти – а вони, власне, і є депутатами місцевих рад.

Тому депутат Здолбунівської районної ради від Української Народної Партії Володимир Карпетченко направив листа голові Здолбунівської районної ради Василю Тимощуку з пропозицією ініціювати і організувати виїзне засідання сесії районної ради в місті Києві. Чи відреагує голова ради позитивно на пропозицію депутата, ми будемо знати найближчим часом.

Текст Звернення

Сьогодні, напередодні саміту Україна – ЄС у Вільнюсі, наша держава стоїть перед викликом, що може кардинально змінити долю країни і її громадян. Сьогодні, як і у 1991 році, вирішується питання цивілізаційного вибору. На жаль, проголошуваний усіма владними інституціями незмінним курс на євроінтеграцію досі залишається нереалізованим, і є сумнів у тому, що він буде закріплений підписанням Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом 28 листопада 2013 року.

Українська Народна Партія підтримує намір політичних партій і громадських організацій провести 24 листопада в Києві загальноукраїнську акцію на підтримку євроінтеграційних процесів і з вимогами виконання владою України вимог, які б забезпечили підписання Угоди про асоціацію невідкладно в заплановані терміни. Переконані, що лише спільні зусилля всіх зацікавлених інституцій і громадськості змусять Президента, уряд і парламент припинити політичні ігри і утвердити необхідними рішеннями європейський вибір України.

Проте будь – яку акцію мало проголосити – її треба наповнити реальним змістом. Політичні партії, що декларують свою прихильність до європейської перспективи, мають своє представництво в радах усіх рівнів у всіх областях України. Переконані, що настав час підтвердити свою рішучість у відстоюванні українських інтересів рішучими кроками, що засвідчили б наше реальне прагнення стати членами європейської родини. Настав час кожному запитати себе, чи все ми зробили, щоб Угода про асоціацію буда підписана, чи пожертвували своїм часом, коштами, інтересами, щоб дати шанс своїй країні.

Закликаємо депутатів __________________________ районної ради терміново прийняти рішення про скликання виїзної сесії _______________________ районної ради 24 листопада в місті Києві. Присутність у столиці України десятків тисяч депутатів, які є виразниками волі своїх територіальних громад, підтвердить прагнення України до євроінтеграції і змусить владу, прийняти всі необхідні рішення для укладання угоди в Вільнюсі 28 листопада 2013 року.

Будьмо свідомими й відповідальними! Від нашої наполегливості і рішучості залежить доля нашої країни. Закликаємо Вас відстояти європейський вибір України!  

Коментарі
Завантажується...