Здолбунівська влада проігнорувала свято для дітей організоване Товариством польської культури Здолбунівщини

0 290
Здолбунівська влада проігнорувала свято для дітей організоване Товариство польської культури Здолбунівщини
Здолбунівська влада проігнорувала свято для дітей організоване Товариство польської культури Здолбунівщини

У суботу, 6 червня, Товариство польської культури Здолбунівщини, за сприяння Генерального консульства Польщі в Луцьку та гостинності настоятеля храму о. Андрія, організувало свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке відбувалося на території костелу св.Апостолів Петра і Павла.

На святкування були запрошені керівники райдержадміністрації, районної та міської рад,  представники районного відділу культури і туризму, депутати міської ради. З числа запрошених були всі, крім влади. Щоправда, заступник голови райдержадміністрації Микола Орлов таки був на святкуванні, але завітав на нього у якості приватної особи, а не держслужбовця. Присутні на святі так і не почули від влади ні привітань, ні публічних виступів з подякою людям за роботу, яку роблять спільно з Генеральним консульством Польщі в Луцьку. Хоча свята це не зіпсувало.

Звідусіль лунав дитячий сміх, радість та задоволення читалися в очах малечі, адже програма свята була насиченою і враховувала інтереси і запити різних вікових груп дітей.

На території дитячого свята не було, де яблуку впасти: хтось вибудовував чергу за боді-артом, щоб отримати казкову маску, хтось  вчився робити особисті обереги – ангелів,  багатьох  зацікавила можливість проявити свою фантазію та власноруч намалювати картину. Головним магнітом свято звичайно був батут, а ще солодка вата.

Традиційно, свято розпочалося з урочистої Служби Божої.  Так співпало, що  саме в цей день  двоє молодих людей  вирішили  поєднати свої долі та брали шлюб у католицькому храмі. Всі присутні  раділи разом з Павлом і Тамарою та вітали їх з цією надзвичайною подією у їхньому житті!

Після весільної церемонії  діти мали можливість показати свої таланти на сцені. У концертній програмі, яку відкрила голова Товариства польської культури Здолбунівщини Софія Михалевич взяли участь вихованці Костопільської спеціальної ЗОШ І-ІІ ступенів та Рівненського психологічного реабілітаційного центру,  діти, якими опікується Костопільський та Здолбунівський районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники Товариств польської культури Дубенщини, Острожчини та Шепетівки, учні школи польської мови при Товаристві польської культури Здолбунівщини.

Дорослі глядачі щиро тішилися парадом маленьких зірок, які співали пісні, декламували вірші, танцювали запальні танці.

Перед врученням грамот всіх учасників ще раз привітала зі святом  консул Республіки Польща у Луцьку Дорота Дмуховська.

[youtube]GfE6hBeWpP8[/youtube]

 

Всі були задоволені – діти отримали подарунки, а дорослі гарні емоції.

Коментарі
Завантажується...