Здолбунівське локомотивне депо хочуть знищити?

0 352
Здолбунівське локомотивне депо хочуть знищити?
Здолбунівське локомотивне депо хочуть знищити?

На особистому прийомі до народного депутата Валентина Королюка звернулися представники трудового колективу Відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Здолбунів». Вони поскаржилися народному депутату на політику адміністрації Львівської залізниці. За їхніми словами, Львівська залізниця штучно знижує економічну активність підприємства.

У час, коли відбувається зменшення обсягу вантажних перевезень, навіть ті замовлення, що залишилися, розподіляються нерівномірно. Левову їх частину керівництво служби локомотивного господарства Львівської залізниці віддає депо «Львів-Захід», а працівники Здолбунівського депо лишаються без роботи.

Так, локомотивні бригади Здолбунова за п’ять місяців поточного року недопрацювали 51 тисячу годин. За минулий рік відпрацьовані години у ВП «Локомотивне депо Здолбунів» склали в середньому 121,3 години на місяць, тоді як в депо «Львів-Захід» – 164 години. При такому перерозподілі робіт складається ситуація, що один колектив забезпечений роботою, а іншому загрожує безробіття. Ще однією причиною цього стало водіння вантажних поїздів до станції Козятин на ділянці Здолбунів – Львів – Здолбунів бригадами депо «Львів-Захід».

Зменшення кількості замовлень і потенційне безробіття працівників ВП «Локомотивне депо Здолбунів» призводить до збільшення соціальної напруги у Здолбунові, понад 60% відрахувань до бюджету якого надходить від підприємств залізничного транспорту. Зменшення обсягів робіт у місцевому локомотивному депо автоматично призводить до зменшення відрахувань у міський бюджет. Так, відрахування за 2012 рік у порівнянні до 2011 року зменшились на 27,5%.

Народний депутат Валентин Королюк запевнив, що поділяє стурбованість трудового колективу і зареєстрував у парламенті відповідний депутатський запит. У ньому він вимагає від Кабінету Міністрів вжити заходів щодо недопущення штучного зниження економічної активності ВП «Локомотивне депо Здолбунів». «Успішне підприємство повинне працювати, не отримуючи ніяких перепон з боку держави. Здолбунівське локомотивне депо приносить значні відрахування у місцевий бюджет. Тож ні в якому разі не можна допустити, щоб здолбунівські залізничники залишились без роботи, а бюджет – без надходжень», – зазначає Валентин Королюк.

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

Коментарі
Завантажується...