Здолбунівське локомотивне депо хочуть знищити?

Здолбунівське локомотивне депо хочуть знищити?

На особистому прийомі до народного депутата Валентина Королюка звернулися представники трудового колективу Відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Здолбунів». Вони поскаржилися народному депутату на політику адміністрації Львівської залізниці. За їхніми словами, Львівська залізниця штучно знижує економічну активність підприємства.

У час, коли відбувається зменшення обсягу вантажних перевезень, навіть ті замовлення, що залишилися, розподіляються нерівномірно. Левову їх частину керівництво служби локомотивного господарства Львівської залізниці віддає депо «Львів-Захід», а працівники Здолбунівського депо лишаються без роботи.

Так, локомотивні бригади Здолбунова за п’ять місяців поточного року недопрацювали 51 тисячу годин. За минулий рік відпрацьовані години у ВП «Локомотивне депо Здолбунів» склали в середньому 121,3 години на місяць, тоді як в депо «Львів-Захід» – 164 години. При такому перерозподілі робіт складається ситуація, що один колектив забезпечений роботою, а іншому загрожує безробіття. Ще однією причиною цього стало водіння вантажних поїздів до станції Козятин на ділянці Здолбунів – Львів – Здолбунів бригадами депо «Львів-Захід».

Зменшення кількості замовлень і потенційне безробіття працівників ВП «Локомотивне депо Здолбунів» призводить до збільшення соціальної напруги у Здолбунові, понад 60% відрахувань до бюджету якого надходить від підприємств залізничного транспорту. Зменшення обсягів робіт у місцевому локомотивному депо автоматично призводить до зменшення відрахувань у міський бюджет. Так, відрахування за 2012 рік у порівнянні до 2011 року зменшились на 27,5%.

Народний депутат Валентин Королюк запевнив, що поділяє стурбованість трудового колективу і зареєстрував у парламенті відповідний депутатський запит. У ньому він вимагає від Кабінету Міністрів вжити заходів щодо недопущення штучного зниження економічної активності ВП «Локомотивне депо Здолбунів». «Успішне підприємство повинне працювати, не отримуючи ніяких перепон з боку держави. Здолбунівське локомотивне депо приносить значні відрахування у місцевий бюджет. Тож ні в якому разі не можна допустити, щоб здолбунівські залізничники залишились без роботи, а бюджет – без надходжень», – зазначає Валентин Королюк.

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

 • Дармідонт Євлампієвич
  • хм… цікаво…

   Доповнено: рИгіонали так і не навчились маскуватись… не люблю Королюка, але ще дужче не люблю “покращувачів” і брехунів. Ви не агенство незалежних розслідувань, а мильна булька. Слово папараціі несе негативний відтінок і ви молодці, що взяли його в назву сайту, так ясніше хто ви. І останнє: якщо взялись робити контр-сайт до незалежних ЗМІ, вкажіть дані тих, хто його заснував, а не тільки правила. Анонімні писульки нині в інтернеті не оцінюються.

 • Дармідонт Євлампієвич

  Ви, шановний пане видатний журналіст, виконуйте свою роботу поки здоров’я дозволяє… А провладний ресурс paparacio.rv.ua чи ні – вас найменше повинно обходити. Хочу окремо прояснити для вас, вельмишановний розумнику, значення слова ПАПАРАЦІ. Це іменник чоловічого чи жіночого роду, що означає – репортер-фотограф. Негативні відтінки лише у вашій надрозумній голові, і ви всіляко нав’язуєте їх читачам. Щодо критики на адресу сайту, то вам ще довго і наполегливо працювати у поті чола, аби створити хоч щось подібне… Успіхів!

  • Папараці (італ. Paparazzi) — фоторепортери, які знімають знаменитостей потай і без їхньої згоди.

   Слово paparazzo означає — «надокучливий комар»

   Це вам з вікіпедії витяг. “поки здоров’я дозволяє” – анонім погрожує мені? Щодо того скільки мені працювати, аби таке створити краще промовчу:) Допобачення. Всі наступні пости, де будете тикати своє посилання, автоматично видалятиму, а вас, ПРоффесіональний журналіст, в бан відправлю.

 • Дармідонт Євлампієвич

  Згідно Закону України Про захист професійної діяльності журналіста, ми маємо право розповсюджувати твори за своїм підписом, під псевдонімом або без підпису, відкликати свій підпис під твором, зміст та форму якого, на нашу думку, було спотворено в процесі редакційної підготовки, або забороняти чи обмежувати розповсюдження зазначених творів.
  Також ми маємо право не повідомляти про джерело інформації, за винятком випадків, коли така інформація обнародується за рішенням суду.

 • Дармідонт Євлампієвич

  Слово ПАПА – гарант (грец.), РАЦІО – розум. Отже, з назви нашого сайту витікає наступне: ми гарантуємо читачам висвітлювати лише розумні і перевірені факти.

 • Mercuzio

  ЯРОСЛАВ НІКОЛІН
  краще мамі парт справи допомагайте розбудовувати)

  • Я думаю і без вказівок анонімів розберусь що і де мені робити:) Добре? 

 • MERCUZIO

  Хто зна, можливо порада виявиться слушною і націлить вас на потрібний шлях. 

X