Здолбунівські “БППшники” уже не підтримують президента?

0 235

Сьогодні український журналіст Богдан Буткевич жартома написав: «Коротко про політику на найближчі дні: завтрашній день дістав уже сьогодні». Ну одне слово там було дещо інше, але суть від того не змінилась…

Справді, кожен день приносить нам сюрпризи, на які ми насправді очікували. Може, інколи сподівались на диво – а раптом наші передбачення не справдяться? Аж ні… Все передбачувано.

Снимок экранаНе встиг депутат міської ради Андрій Кардаш написати у мережі Фейсбук про те, що всі місцеві БППешники відповідають за дії влади в Києві, як уже сьогодні мітинг протесту організовують ті ж таки місцеві активісти партії президента! Трохи нонсенс виходить – ці ж самі люди ще зовсім недавно кандидували до рад різних рівнів від Блоку Петра Порошенка. Тепер вони засуджують силовий розгін блокади Донбасу і вимагають відставки Авакова і Аброськіна.

А голова адміністрації ще в грудні, проводячи «післяляпасову» прес-конференцію, заявляв Андріюку і присутнім: «Ви не мене вдарили, а 55% виборців, що проголосували в районі за президента». Що ж змінилось? А нічого – просто БПП втрачає рейтинг, партія разом з Порошенком впевнено рухається чи то до Ростова, чи то до Відня… Так що, як говорив персонаж геніального фільму Ельдара Рязанова «Гараж», «вовремя предать – это не предать, это предвидеть»…

Скажете, не варто про це, може, люди прозріли, і готові боротися далі за Україну? Може. І дай Боже. Проте добре пам’ятається, як усі разом виборювали перемогу революції гідності, і як потім буквально витискали з посади післяреволюційного голову адміністрації – бо не «свій»…

17192160_1334219333330935_9209234974075663240_oТа й мітинг був дуже номенклатурний. Правильні слова, правильні висновки. А таке враження, що людей ледь не силують ці слова говорити. Не від душі, не від серця говорили промовці. Здолбунівчани пам’ятають мітинги часів революції, коли емоції виходили з берегів. Так, можна й без емоцій – особливо якщо тобі байдуже, але просто треба виконати певний ритуал. Таким вийшов і матеріал у близькому до адміністрації виданні – як зі зборів осередку компартії часів брежнєвського застою.

17239823_1334219716664230_5146467226600703555_oЗасудили силовий розгін блокадників – чудово. Вимагаємо відставки керівників поліції – ще краще. Але про політичну відповідальність президента за дії його команди говорив лише голова ради Олег Дацюк. Мабуть, тому, що він якраз з самого початку підтримав блокаду ДНР – ЛНР. Та й, до речі, у виступі Сергія Кондрачука слів про підтримку блокади не було.

Попереду – сесії міської і районної рад, голосування депутатів за звернення. Але влада, попри всі вимоги людей, продовжує воювати з власним народом. І це в день добровольця! Вечір знову приніс повідомлення про застосування сили проти блокадників. І що, президент не знає про дії своїх поліцаїв? Звісно, знає. І санкціонує їх, раз усе повторилося знову. Саме він і відповідає за цинічну стрілянину по тих, хто три  роки тому вийшов боронити державу без наказу головнокомандувача, але за покликом серця.

У матеріалі використано фото Олексія Козачка

Коментарі
Завантажується...