Здолбунівські чиновники злякались майдану

0 196
Здолбунівські чиновники злякались майдану
Здолбунівські чиновники злякались майдану / фото ілюстративне

За ініціативою громадського об’єднання «Майдан» і депутата Рівненської обласної ради Ніни Путіліної було прийнято рішення завтра о 8 годині 30 хвилин зібрати громаду міста біля Здолбунівської райдержадміністрації і пройти по установах міста із вимогою приєднатися до страйку.

Як стало відомо редакції сайту, щойно виконуючий обов’язки голови Здолбунівської РДА Владислав Щавінський підписав розпорядження, яким переніс робочий день з 20 лютого на 15 березня. Нам невідома мотивація прийняття такого рішення, мобільний телефон пана Щавінського вимкнений, проте очевидно, що переляк місцевих керівників настільки сильний, що вони готові ні сіло ні впало переносити робочі дні, аби тільки не зустрітися віч на віч з активними мешканцями міста. А уявіть собі, скільки жителів сіл району, що приїдуть завтра в різноманітні державні установи, «поцілують» закриті двері, витративши марно кошти на дорогу і свій час! Хоча якщо життя людей нічого не варті для президента країни, то чи вартують їх проблеми хоч щось для його намісників на місцях?

ОНОВЛЕНО О 20:17: Щойно нам вдалося отримати коментар Владислава Щавінського з приводу перенесення робочого дня. За словами Владислава Рішардовича, він прийняв це рішення за рекомендацією обласної адміністрації. Мовляв, він відповідає за людей і не може адміністрація і інші установи працювати в таких умовах. На запитання про те, що буде, якщо умови будуть такими ж самими день, два, три, виконуючий обов’язки голови сказав, що ми не знаємо, що буде через годину, не те що через день. Цікава позиція, чи не так?

Коментарі
Завантажується...