Здолбунівські географи – одні з найсильніших в Україні

У Харкові пройшов фінальний етап XІІІ Всеукраїнського турніру з географії. У ньому взяли участь 26 команд із 16 регіонів України.

Рівненщину представляли дві команди: збірна Рівненської області «Рівне – Чарівне» у складі Гнатюк Світлани ( Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6), Ясінської Олександри (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Зень Катерини, Козачок Наталії (Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст. №13), Жили Яни (Млинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3) та «Бурштин» КЗ «Рівненський обласний ліцей» у складі Сірука Вадима, Паднюка Євгенія, Зайдель Вікторії, Беседюка Анатолія, Булейко Софії.

Вчителі географії: Гнатюк Вікторія Володимирівна (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6) та Дащук Лілія Степанівна (КЗ «Рівненський обласний ліцей»).

У підсумку, обидві команди посіли почесне друге місце.

Інформація та фото РОІППО

 • Антон

  Видно, что здолбунівські журналисты не являются лучшими в Украине. Они не знают (судя по тексту) общих канонов написания журналистских текстов. Информация должна быть полная. Почему не указаны, например, остальные призеры?

  • Світлана

   Інформація надана не журналістами, а освітянами. У тексті є посилання на джерело. А вам надалі бажано спілкуватися державною мовою, а тоді роздавати поради.

   • Антон

    Інформація може бути надана ким завгодно. Але є певні вимоги до журналістських жанрів. Поцікавтеся про це. Потрібно не ображатися, а покращувати якість ресурсу. У цьому тексті хотілося би відчути гордість не тільки за географів Здолбунівського району (велика їм шана), а за всіх переможців на Всеукраїнському турнірі. Зрозуміло, що на регіональному ресурсі більша увага приділяється досягненням школярів цього району, але повністю ігнорувати у тексті досягнення інших не допустимо.

X