Здолбунівські католики колядою завершили Різдвяні свята

0 345

IMG_774622 січня 2017 року прихожани та гості римо-католицького храму св. ап.Петра і Павла мали можливість насолодитися чудовими колядками у виконанні колективів-учасників щорічного свята, яке проводиться на завершення різдвяного періоду.

IMG_7717На початку невеличким традиційним вертепом представили подію народження Спасителя і, за українським звичаєм, побажали усім присутнім всякого добра, гараздів і Божого благословення.

Потішили всіх присутніх чудовими колядками і віншуваннями  колективи Товариства польської культури Здолбунівщини, Університету третього віку,  Здолбунівської центральної районної лікарні, Здолбунівської гімназії, що виконували колядки німецькою, чеською та польською мовами, Харцерський загін «Волинь», а також усі, що прагнули славити Сина Божого.

Найкумедніше та найвесиліше ділилися радісною новиною про прихід Божого Сина на землю наймолодші учасники – учні школи польської мови, малі харцери,а також 3-ох річна дівчинка, якій акомпоніювала мама на бандурі.

Отож, у храмі лунала коляда! Прості, знані і нові мелодії, які перепліталися зі звуком лагідних дзвіночків . Усіх, хто не встиг почути різдвяні піснеспіви цього року, не засмучуйтесь – запрошуємо наступного року!)

Коментарі
Завантажується...