Здолбунівськеі перевізники незаконно і самовільно встановили нові тарифи на послуги

Здолбунівськеі перевізники незаконно і самовільно встановили нові тарифи на послуги

Як повідомляють нам мешканці міста, сьогодні зранку перевізники, що їздять за маршрутом «Рівне – Здолбунів», підняли ціну за проїзд до трьох гривень по місту і дев’яти до Рівного.  Самовільне підвищення вартості проїзду без жодних регулюючих документів стало несподіванкою як для пасажирів, так і для влади міста і району. Обласне розпорядження про можливе підвищення тарифу справді запропоноване до обговорення, але термін обговорення – до 17 березня, а ще потрібне затвердження управлінням юстиції. Тому до 23 березня жодне підвищення цін не є законним. Та й пропонувалось воно максимум на 40 відсотків, а не на п’ятдесят – шістдесят, як зробили наші перевізники. До того ж, у більшості маршруток поруч з водієм сидять чоловіки грізного вигляду і серйозної статури, які «роз’яснюють» пасажирам нові ціни, і не в коректній формі. Цікаво, як називаються «посади» цих людей і хто вони взагалі?

Сьогодні колегія районної державної адміністрації. Побачимо, чи зможе вплинути районна влада на свавілля перевізників.

Людям же можемо запропонувати не платити за незаконними тарифами.

 • Тарас

  Так, наш голова казав, що він “козак-реформатор”, а все по старому – ціни такі самі!!! Водії беруть гроші, таблички в маршрутках лежать собі як і лежали. Де там та “сотня”??? Хай у кожну маршрутку йдуть порядок наводити! А то одна тріскотня і похвальба своїми “подвигами”. Дістало вже це все!

  • Leon

   А й справді, Ви наштофнули на думку. Пам”ятається, не так давно певним
   громадсько-політичним силам було усе, як то кажуть, по зубах: і керівника
   змінити – нараз, і гральні автомати потрощити – без проблем, і кабінети
   держустанов опломбувати – не треба ніяких законів чи дозволів. А от таке
   яскраво виражене беззаконня, як самовільне підняття тарифу на проїзд, а читай,
   відкрите обдирання людей, припинити чомусь СЛАБО. Що ж так з цим видом корупції нема бажаючих поборотись, чи інтереси не ті, чи запал справедливості пропав?

 • #39

  Так! Повний безлад,що в державі,що по районах. Що хочуть те й роблять. Ніякої реакції від керівників! Бачив ці писулькі (попередження про підвищення тарифів) в маршрутках(без печаток). Ще погрожуючи,що не виїдуть на маршрут. А я хотів би побачити як вони хоча б пару днів не вийшли на маршрут! Колись сам працював в цій структурі,так що знаю її зсередини! Без проплати “на лапу” нашим “некорумпованим” чиновникам та службам довго преревізникові не протянути. Тоді як автобуси в кредитах,то кожен день простою загрожує “недоїдаючому” хазяїну трошкі підтягнути в першу чергу свій пояс! Але де ж там, морди пороспасали їздять на недешевих автомобілях та плачуть,що їм на життя не вистачає.

 • Наталія

  Ну,і що ж змінилося на сьогодні з тарифами?Платимо по-новому і мовчимо…Адже на роботу треба з”явитись вчасно.А заперечувати платити по-новому,собі дорожче(можна й не доіхати)

X