Здолбунівські правоохоронці підвели підсумки операції “Вокзал”

0 260
Здолбунівські правоохоронці підвели підсумки операції "Вокзал"
Здолбунівські правоохоронці підвели підсумки операції “Вокзал”

В рамках оперативно-профілактичної операції «Вокзал» працівники лінійного відділу на стації Здолбунів УМВС України на Львівській залізниці працювали в посиленому режимі. Правоохоронці проводили заходи, спрямовані на посилення охорони громадського порядку, загальної профілактики та попередження кримінальних правопорушень.

Підведення підсумків операції відбулось за участю куратора лінвідділу, начальника кадрового забезпечення УМВС України на Львівській залізниці підполковника міліції Ігоря Лучка.

За звітній період працівниками лінійного відділу за скоєння різного роду правопорушень було доставлено 24-особи, які вчинили адміністративне чи кримінальне правопорушення, а також 4 неповнолітніх. Три дитини повернуто батькам, 1 – поміщено в притулок. Найбільше адміністративних проступків вчинялись здебільшого по статті 178 (розпивання алкогольних напоїв чи знаходження у стан алкогольного сп’яніння у громадських місцях) та стаття 110 (Порушення правил користування засобами залізничного транспорту) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Кримінальні правопорушення на території обслуговування найбільше вчиняються відносно крадіжок особистого майна громадян. Попередження злочинності на території обслуговування транспортної міліції на Львівській залізниці є одним з пріоритетних напрямків діяльності правоохоронців.

Хотілося б відзначити, що міліціонери затримали чоловіка, який з вантажного двору станції Здолбунів викрав 11 мішків цементу. Правоохоронцями виявлено 50-річного місцевого мешканця, який викрав з території моторвагонного депо 40 металевих поршневих кілець.

На завершення наради Ігор Лучко наголосив усьому особового складу на дотриманні законності та дисципліни, безумовного забезпечення прав і свобод громадян, дотримання стандартів етичної поведінки.

Підрозділ зв’язків з громадськістю

УМВС України на Львівській залізниці

Коментарі
Завантажується...