Здолбунівські правоохоронці провели заняття з дітлахами

Здолбунівські правоохоронці провели заняття з дітлахами

Працівники кримінальної міліції у справах дітей лінійного відділу міліції на станції Здолбунів завітали до підшефної ЗОШ № 5 міста Здолбунів, де прийняли активну участь в проведені навчально-розважальних заходів для учнів табору відпочинку. Діти та педагогічний колектив з радістю зустріли гостей в міліцейських пагонах.

Оперуповноважений у справах дітей лінійного відділу на ст. Здолбунів лейтенант міліції Валентин Парфенюк провів профілактичні бесіди з дітлахами.

В рамках оперативно-профілактичних заходів „Літо 2013” прочитав дітлахам лекцію на тему „Залізниця – не місце для пустощів” та взяв участь в спортивно-розважальних заходах.

ЛВ на станції Здолбунів

  • уважний

    http://zdolbuniv.com/region/u-zdolbunivskomu-rajoni-zavershylas-robota-pryshkilnyh-taboriv.html табори закінчили роботу 26.06, а описана вами подія відбулась три тижні тому, незважаючи навіть на те, що посилання зазначене вами в кінці статті нікуди не веде

    • Дякуємо за уважність, посилання виправлено. А щодо дат то це не є власні матеріали нашого сайту, а отже і за достовірність їхню, ми, нажаль, відповідати не можемо.

  • Бильбо

    вже назаймалися з дiтлахами у Врадiевцi миколаiвщини сцилка таких занятть http://news.liga.net/articles/incident/872301-vradievskiy_bunt.htm  як можна назвати це…. правоохоронцями? коли вони вбивають наших дiтлахiв так жорстоко, хто за це вiдповiсть? 

X