Здолбунівські правоохоронці провели зустріч з дітлахами (ФОТО)

0 198
Здолбунівські правоохоронці провели зустріч з дітлахами (ФОТО)
Здолбунівські правоохоронці провели зустріч з дітлахами (ФОТО)

У лінійному відділі на станції Здолбунів УМВС України на Львівській залізниці відбулася зустріч учнів початкових класів та педагогів загальноосвітньої школи № 5 міста Здолбунова з працівниками кримінальної міліції у справах дітей.

В рамках оперативно-профілактичних заходів «Літо-2013» були проведені профілактичні бесіди з дітлахами, які відпочивають в дитячих оздоровчих таборах. Правоохоронці звернули увагу дітей, на правила поведінки під час подорожей залізничним транспортом, на дотримання заходів безпеки під час відпочинку на воді.

Старший оперуповноважений у справах дітей лінійного відділу міліції на станції Здолбунів капітан міліції Микола Кашицький та оперуповноважений у справах дітей лінійного відділу міліції на станції Здолбунів лейтенант міліції Валентин Парфенюк продемонстрували присутнім спецзасоби, якими користуються працівники міліції та розповіли цікаві факти, пов’язані зі службовою діяльністю.

Залишаючи відділ міліції, діти були в піднесеному настрої і багато хто з хлопчаків та дівчаток запевняли, що в майбутньому хочуть стати працівниками правоохоронних органів. Вчителі ж в свою чергу подякували за цікаву та змістовну екскурсію до лінійного відділу на станції Здолбунів УМВС України на Львівській залізниці.

ЛВ на станції Здолбунів

УМВС України на Львівській залізниці

Коментарі
Завантажується...