Здолбунівські вихованці взяли участь у змагання зі спортивного танцю у Львові

0 276
На фотографії  переможці кваліфікаційних змаганнь спортивного танцю на кубок «Діадема -2013» Михайло Шепелюк, Валентина Стецюк, Ангеліна Рачковська, Ярослав Семенюк, керівник Олена Галій.
На фотографії переможці кваліфікаційних змаганнь спортивного танцю на кубок «Діадема -2013» Михайло Шепелюк, Валентина Стецюк, Ангеліна Рачковська, Ярослав Семенюк, керівник Олена Галій.

Бальним танцем можна назвати будь-який розважальний танець, який можна танцювати на балах, у танцювальних залах чи салонах. Однак із організацією мережі танцювальних змагань, цей термін набув вужчого, специфічного значення. В цьому вужчому значенні до бальних танців відносять танці, визнані міжнародними танцювальними організаціями або місцевими організаціями в окремих країнах.

Змагання з бальних танців проводяться на всіх рівнях, починаючи від любителів-початківців і закінчуючи професіоналами.

30 березня 2013 року в місті Львів відбулися кваліфікаційні змагання спортивного танцю на кубок «Діадема -2013», в яких взяли участь пари учасників любительського об’єднання «Школа танцю» /керівник Олена Галій/ Здолбунівського районного будинку культури. Яскраві номери були представлені парами Семенюк Ярославом та Стецюк Валентиною, які на цих змаганнях, в категорії дебют до 6 років отримали почесне І місце, а Рачковська Ангеліна та Шепелюк Михайло в категорії дебют до 8 років, вибороли ІІ місце.

Ці пари маленьких танцівників вразили суддів своїм оптимізмом, посмішками на обличчях, блиском в очах і харизматичністю.

Провідний методист

Здолбунівського районного

будинку культури Валентина Теребійчук

Коментарі
Завантажується...