Здолбунівські життєлюби відсвяткували своє сорокаріччя

0 366

Як часто ми чуємо про сумне самотнє життя наших українських пенсіонерів! Але насправді таким воно буває лише в тих, хто сам не хоче жити інакше. А хто вважає, що життя на пенсії має бути повноцінним і цікавим, завжди знайде таку можливість. У Здолбунові ж пенсіонерам взагалі пощастило, адже в нас є клуб з чудовою назвою «Життєлюб». І назва ця цілком відповідає суті. Адже в клубі зібралися люди поважного віку, які вміють любити життя і по-справжньому живуть!

Вчора вони святкували сорокаріччя свого клубу. Щоправда, колись це був клуб «Ветеран», але кілька років тому його учасники вирішили, що ця назва їм не підходить, і знайшли більш відповідну. Життєлюбів знають всі в місті! Без них не обходиться жоден загальноміський захід, вони завжди активні глядачі й учасники різних патріотичних заходів. А ще ніколи не стоять осторонь волонтерства, допомагають армії і хворим діткам.

Тому й привітати членів клубу прийшли голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк і секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула. До чаю смачний торт, принесений Олегом Євгеновичем, був якраз до речі.

Очолює клуб активна й непосидюча Валентина Малиновська, яка свою енергію вміє передати й іншим. І хоч пані Валентина каже, що в клубі переважно самотні люди, насправді це не так! У клубі не самотній ніхто, бо спільні справи і відпочинок роблять їх однією родиною. Бажаємо всім членам клубу міцного здоров’я, довгих і активних років життя, сповнених нових вражень. І пропонуємо фоторепортаж із заходу Ольги Климкович.

Коментарі
Завантажується...