Здолбунівського активіста не влаштовує допомога патріотичному рок-гурту: незнання ситуації чи усвідомлена позиція?

0 231
Рок гурт “Жнива” в зоні проведення АТО

Під час ювілейного концерту «Візерункова весна» велике враження на присутніх справив рок-гурт «Жнива», що працює в міському будинку культури. Актуальні патріотичні тексти, роковий драйв і харизма виконавців нікого не залишили байдужими. Навіть знаю людей, які вперше відкрили для себе цей цікавий колектив, і були дуже приємно здивовані.

До речі, «Жнива» не лише співають патріотичні пісні. Вони неодноразово виїжджали на російсько-український фронт і співали там для наших бійців, для наших захисників. Остання така поїздка відбулася влітку 2017 року. Але такі виїзди недешеві, і тому здебільшого гурт може розраховувати лише на спонсорів. Неодноразово такими благодійниками були голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, депутат районної ради Олександр Андріюк, підприємець Віктор Малахов. А минулого літа Здолбунівська міська рада, яка є власником міського будинку культури, звернулася до районної ради з проханням підтримати колектив, який з честю виконує місію музикантів-патріотів. Здолбунівська районна рада відгукнулася, і субвенція в сумі 25 тисяч гривень була надана міському бюджету на підтримку рок-гурту «Жнива».

І ось у листопаді 2017 року Здолбунівська міська рада купила колективу «клавішний інструмент». Здавалось би – радіти і вітати музикантів з тим, що на них нарешті звернула увагу і районна, і міська влада.

Ні, на одному з сайтів з’являється інформація з заголовком «Цікаві придбання міської ради і КП», де першим серед таких «цікавих» придбань якраз і є цей самий музичний інструмент. І питання: «Музичний інструмент придбаний міською радою? Для кого?» І вже в коментарях стурбовані громадяни переймаються, що ж це за неподобство таке, кому ж купили музичний інструмент? По-перше, кожен активний громадянин знає, що у віданні міської ради дитячі садочки і міський клуб. Тому інструменти є кому купувати. Чи автор думав, що інструмент купили Ігорю Ольшевському, справді непоганому музиканту, щоб він собі грав у кабінеті?!

Скріншот з сайту Миколи Орлова

А по-друге, сайт належить депутату міської ради, колишньому заступнику голови адміністрації Миколі Орлову. Судячи з усього, автором матеріалу є саме він. Та навіть якщо не так, то пан Микола мав би бути на комісіях і сесії, де розглядалося це питання, і мав би знати, для кого інструмент. І тоді мав би й сам відповісти на насправді дурне питання. Але ні, не ходить він на комісії! Куди легше потім отак щось писнути, посіяти в душах людей сумнів, підозру в невідь-якій корупції…

А ми хочемо побажати «Жнивам» багато вдячних слухачів, нових пісень і щедрої допомоги від влади. Щоб наступний концерт відбувся при велелюдному зібранні здолбунівчан на відкритій сцені в гідропарку, поруч з оглядовими майданчиками біля мосту, які будуть у місті, як би не були проти окремі громадяни з депутатськими мандатами від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Коментарі
Завантажується...