Здолбунівську школу № 3 таки планують добудувати

Здолбунівську школу № 3 таки планують добудувати

Багатостраждальну недобудовану школу номер 3 міста Здолбунів таки планують добудувати. Принаймні про це можна судити із матеріалу на сайті Здолбунівської районної державної адміністрації, текст якого ми надаємо далі: “5 вересня до м.Здолбунів завітали голова постійної комісій Рівненської обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності Світлана Левицька, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський. Комісія вивчила стан навчальних закладів Гощанського, Корецького та Здолбунівського району. Гостей в нашому місті зустріли голова Здолбунівської райдержадміністрації Віталій Шуль, голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня, заступник голови райдержадміністрації Олександр Федорук, заступник голови райради Яків Мельник та начальник відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Валентина Бондарчук. Обласна делегація побувала в Здолбунівський ЗОШ 1-3ст. № 3, обговорили проблеми та висунули пропозиції щодо ремонту місцевої школи. В результаті даної зустрічі були прийняли відповідні рішення, що позитивно вплинуть на освітянський процес нашого району.”.

Звісно, хочеться вірити у ці потуги місцевої влади і є сподівання замість пейнтболу бачити у школі дітей, проте знаючи катастрофічний стан бюджетів сподівань на добудову необхідної для “селища” споруди мало.

 • Микола

  Як казав Станіславський – “не верю”

 • Ketrin

  І я не вірю. Цю школу вже більше двадцяти років всі намагаються добудувати. От тільки віз і нині там!!!)))))

 • Katya

  Я взагалі не розумію,навіщо було починати будувати  таку величезну споруду????  Скільки коштів потрачено…

  • Там не така і велика школа. Такий навчальний заклад Здолбунову необхідний, бо в нас один нормальний спортзал у шостій школі. А там по проекту і басейн мав бути і хороший зал. Якщо добудують – це буде великий плюс. Тимпаче третя школа та яка діє дуже маленька… З неї можна буде зробити дитсадок, а в нове приміщення перенести школу.

X