Здолбунівський депутат обурений встановленням хреста над канавою московською церквою

0 712

Коли релігійність переходить межі здорового глузду, вона становить реальну небезпеку. Сьогодні депутат Здолбунівської міської ради Антон Українець помітив у місті новий об’єкт: «Щойно в районі космонавта, вул.Шевченка невідомі люди звели дерев’яний хрест. Спитав у перехожих, кажуть,  з російської православної церкви (Катеринівська). Зробив дзвінок в міську раду до Сироти Ірини Григорівни та до секретаря ради Капітули Валентини Василівни, сказали, наче з ними ніхто не погоджував… В принципі,  я все розумію, але навіщо біля стічної канави дерев’яний хрест?
І доки ще в нас на Здолбунівщині будуть робити що їм заманеться адепти рпц мп “руского міра”?»

Звісно, думки здолбунівчан розділилися. Одні не бачать нічого поганого в такому об’єкті, більше того, стверджують. Що хрести на перехрестях ставляться заради зменшення кількості аварій. Інші переконані: ставити хрести біля стічної канави не годиться, а аварій менше не там, де стоять хрести, а там, де дотримуються правил дорожнього руху.

До речі, якщо московська церква на кожному (!) перехресті  встановлюватиме хрести, це швидше сприятиме аварійності. Адже не секрет, що окремі щиро віруючі водії, проїжджаючи повз церкву чи хрест, ревно хрестяться, втрачаючи при цьому пильність.

Переконані, що попри неоднозначність ставлення, міська рада не повинна дозволяти встановлення таких об’єктів. Бо місто, обставлене хрестами, не буде ні безпечнішим, ні естетичнішим. А самоуправство будь-яких громадян, навіть дуже віруючих, має жорстко припинятися.

 

 

Коментарі
Завантажується...