Здолбунівський депутат Рівненської облради Гаврищак бреше, бо досі підтримує регіоналів

0 261
Йосип Гаврищак
Йосип Гаврищак

Сесія Рівненської обласної ради розпочала свою роботу в п’ятницю, тринадцятого. Складно сказати, чи вплинуло саме це на роботу депутатів, але з майже дев’яноста питань вони розглянули аж шість (за чотири години!) і перенесли засідання на ще невідомий день.
І хоч серед питань, які депутати встигли розглянути, немає тих, що стосуються безпосередньо Здолбунівщини, одна інформація буде цікавою мешканцям району.
Справа в тому, що депутат обласної ради Юрій Сосюк цілком справедливо зазначив, що навіть самі депутати не знають, хто з їхніх колег до якої фракції чи депутатської групи належить після всіх революційних подій. А це дозволяє депутатам маніпулювати або й відверто брехати, як це зробив нещодавно на засіданні президії Здолбунівської районної ради наш депутат Йосип Гаврищак. На зауваження депутата обласної ради Ніни Путіліної, що він увійшов до групи з цинічною назвою «Європейський вибір», яку очолює колишній голова обласної адміністрації і вірний регіонал Василь Берташ, Йосип Володимирович заявив, що його підпису там немає.
Так от, тепер ми можемо точно стверджувати, що Гаврищак залишився вірний команді регіоналів і продовжує працювати з Берташем, оскільки в списку Міжфракційного об’єднання «Європейський вибір», керівником якого є Берташ, Йосип Володимирович числиться під номером дванадцять (всього там тридцять депутатів). Крім вірного слуги Януковича Василя Берташа, туди входять такі знані обласні регіонали, як Сад, Юхименко, Кічатий, Дума, Вінічук, Кривко, Левицька та інші «достойники», які грабували область за часів Януковича і ховалися від людей у революційну зиму.
Ми не заперечуємо права Гаврищака на власні погляди: якщо йому близька партія, яка причетна до загибелі людей на Майдані, до російської окупації наших земель, – він може в ній перебувати. Чи в структурах, близьких до неї. Але при цьому не має права говорити про любов до України. А вже подати йому руку чи ні – особиста справа кожного.

Коментарі
Завантажується...