Йосип Гаврищак

Йосип Гаврищак

Сесія Рівненської обласної ради розпочала свою роботу в п’ятницю, тринадцятого. Складно сказати, чи вплинуло саме це на роботу депутатів, але з майже дев’яноста питань вони розглянули аж шість (за чотири години!) і перенесли засідання на ще невідомий день.
І хоч серед питань, які депутати встигли розглянути, немає тих, що стосуються безпосередньо Здолбунівщини, одна інформація буде цікавою мешканцям району.
Справа в тому, що депутат обласної ради Юрій Сосюк цілком справедливо зазначив, що навіть самі депутати не знають, хто з їхніх колег до якої фракції чи депутатської групи належить після всіх революційних подій. А це дозволяє депутатам маніпулювати або й відверто брехати, як це зробив нещодавно на засіданні президії Здолбунівської районної ради наш депутат Йосип Гаврищак. На зауваження депутата обласної ради Ніни Путіліної, що він увійшов до групи з цинічною назвою «Європейський вибір», яку очолює колишній голова обласної адміністрації і вірний регіонал Василь Берташ, Йосип Володимирович заявив, що його підпису там немає.
Так от, тепер ми можемо точно стверджувати, що Гаврищак залишився вірний команді регіоналів і продовжує працювати з Берташем, оскільки в списку Міжфракційного об’єднання «Європейський вибір», керівником якого є Берташ, Йосип Володимирович числиться під номером дванадцять (всього там тридцять депутатів). Крім вірного слуги Януковича Василя Берташа, туди входять такі знані обласні регіонали, як Сад, Юхименко, Кічатий, Дума, Вінічук, Кривко, Левицька та інші «достойники», які грабували область за часів Януковича і ховалися від людей у революційну зиму.
Ми не заперечуємо права Гаврищака на власні погляди: якщо йому близька партія, яка причетна до загибелі людей на Майдані, до російської окупації наших земель, – він може в ній перебувати. Чи в структурах, близьких до неї. Але при цьому не має права говорити про любов до України. А вже подати йому руку чи ні – особиста справа кожного.

 • Справедливо

  Шановні журналісти “базарного” рівня! Ви вже дійшли, що називається, до ручки. Скандаловідання, змішування з брудом людей, які, на відміну від вас, щось вагоме зробили у своєму житті,- є сутністю вашого функціонування. Ганьба!
  Йосип Гаврищак – поважана людина Здолбунівщини, Рівненщини, високий професіонал у галузі, де працює. Його обирала достойна громада за конкретні практичні справи, за принциповість і повагу до людей. І де б він не був, буде служити громаді.
  А ви… Якщо щось не по-вашому, не так, як вам треба, готові всіх собак повішати навіть на найдостойнішого.

  • Світлана

   Янукович теж багато зробив, і Ахметов через фонд допомагав багатьом. І того ж нашого колишнього президента теж люди обирали. То що, від цього він став недоторканним? Але коли взимку треба було зробити вибір, то Гаврищак обрав Берташа, а отже – того ж Януковича. Це правда. І ніхто не піддавав сумніву професійні якості Гаврищака – це справа його керівництва. Проте факт є фактом – він може бути найкращим залізничником України, але від цього не перестає бути частиною “регіонівської еліти”. Про це йшлося в матеріалі. По суті заперечення є?

 • Анна

  Гаврищак поважна людина??? Так, поважна регіонаівська С…,яка ніколи не відстоювала цінності району і міста вцілому!! А про служіння громаді і надання допомоги я взагалі мовчу. Скаже,що допоможе і жди. Не дарма кажуть,що обіцяного три роки ждуть!! І цене лише фінансові питання. Головне захисниць собі підібрав,які постійно відгавкуються і насправді нічого не вирішують. Точно поважана людина! Весь народ на зілізниці заляканий. А професіоналізм аж зашкалює – робочий день скорочено до двох, двох з половиною на тиджень. Так тримати. Може ще треба сказати,що це ж Гаврищак і його заслужена залізниця кормить район??!!!Давайте,починайте відгавкуватись – захисники Гаврищака!

 • петро

  Людоньки! Брехуняка і хапуга яйцесяйний Гаврищак! Зіштовхувався з його стилем роботи і обіцянками-цяцянками декілька разів! Я би дуже хотів би знати, які потвори і виродки дали цьому яйцеславу землю на вісімці? За коротку зиму там виросла хатинка( і не яка небудь)! Біля нього пригріб собі земельку ще один ригонал Зима( бувший гол.лікар)! Чому самооборона не піднімає ці питання? Кінах, ти де? Ау!!!

  • Петру

   Кінах у колишній друкарні сидить на Л.Українки, 6в. Він на Вас чекає, щоб розповісти як з Тимощуком друкарню приХватизовували. Тільки поспішайте, а то ще щось візьмуть без вашого відома…

X