Здолбунівський дитсадок "Грайлик", за оцінкою освітян, має найкращий сайт

Здолбунівський дитсадок “Грайлик”, за оцінкою освітян, має найкращий сайт

На Рівненщині впроваджують електронну реєстрацію дошкільнят, у понад 5 разів зросла кількість дитсадків, які створили власні веб-сайти, прозвітували заступникові голови облдержадміністрації Олексію Губанову.

Якщо на кінець навчального року їх було 27, то нині інтернет-ресурси вже діють у 140 дитячих садочках Рівненщини.

Таку ж динаміку необхідно тримати й надалі, акцентував Олексій Губанов. Адже від цього залежить запровадження електронної реєстрації дітей у дошкільні заклади. Це вимога часу та зручність для батьків, які зможуть обрати дитсадок та записати до нього свого малюка не виходячи з дому – за допомогою Інтернет-мережі, зазначив заступник голови облдержадміністрації.

Окрім того, система дасть змогу прогнозувати наповнюваність дитсадків, контролювати черги, а ще – планувати необхідність створення додаткових місць. Такий електронний сервіс вже запровадили в обласному центрі. Активно до даної ініціативи долучилися також освітяни Кузнецовська та Дубного.

Тим часом за оцінкою освітян, найкращі веб-сайти мають дитсадки «Грайлик» (м.Здолбунів), «Теремок» (м.Дубровиця) та «Ромашка» (м.Острог).

Тут, зокрема, за допомогою Всесвітньої мережі батьки можуть ознайомитись із інформацією про заклад, викладацький склад, роботу гуртків та іншими корисними для батьків повідомленнями. Так, на сайтах є інформація про розклад занять та режим дня кожної групи дошкільнят. А ще діють рубрики психолога, вихователя, а також батьківська сторінка.

Джерело – rivne1.tv

  • Найкращий веб-сайт у дитсадка Грайлик??? Яка ж у нього адреса? Адже пів року я досліджую здолбунівський Інтернет і такого сайта не бачив!

  • Нехай наш сайт і “слабенький”, але його ми створювали самі – без допомоги програмістів, не маючи спеціальної освіти, крок за кроком ми йшли до своєї мети . Наш сайт відповідає критеріям обласного конкурсу “Кращий Інтернет сайт дошкільного закладу”, тому і ми кращі. Але дякую за критику, будемо вдосконалювати свій сайт і розвиватися.

    • Ірино, я ні в якому випадку не хотів нікого образити. Я справді важаю, що сайт дещо “слабенький”. Наприклад, якби я був батьком я б там не знайшов частини інформації, що мене цікавить. Проте хочу зауважити, що мені дуже приємний вже той факт, що наші дитсадки взагалі мають власні сторінки. Уявити таке кілька років тому було взагалі нереально. Наразі більшість шкіл мають сайти гірші в кілька разів чим ваш, навіть попри те, що активно використовують учнівський ресурс. Звісно, у вас є до чого прагнути і є простір куди вдосконалюватись, проте я справді пишаюсь тим, що наш сайт у трійці обласних лідерів. Бажаю вам і подалі займатись корисною справою і дякую за те, що ваш сайт існує. Це справді заслуговує поваги.

    • Ірина ви і ваші колеги взагалі молодці, що самі розібралися і зробили сайт. Для Здолбунова це величезний крок вперед. Не в кожному районному центрі взагалі є сайти садочків.
      Бажаю вам і всім хто займається і підтримує сайт, більше наповнювати його корисною інформацією, додавати нові рубрики і розділи, зробите все що сайт став ще цікавішим!

  • Дякую за розуміння та підтримку! 

X