Здолбунівський гідропарк: зелена зона чи парковка

0 304

Кілька років тому група ентузіастів за ініціативою Ярослава Ніколіна взяла участь в акції «Зробимо Україну чистою». Причому вибрали для весняної толоки чи не найскладнішу ділянку – міський гідропарк. Причеп сміття став результатом двогодинної праці дорослих і дітей. Дехто обрав собі дуже складну й брудну роботу – чищення узбережжя самої водойми. Повірте, це було дуже страшно. І дуже брудно.

Проте навіть часткове, без фанатизму, прибирання, яким щовесни займаються міські служби, підтверджує – в гідропарку страшенно багато сміття. І залишає його там не Ольшевський, а наші ж люди, які завтра за чаркою будуть розповідати, який Здолбунів «грязний», і скільки скрізь «мусора».

snymok-ekranaСьогодні зранку депутат Здолбунівської міської ради Андрій Кардаш сфотографував те, що відбувається в гідропарку, а також виклав свої міркування з приводу наведення там ладу. Дуже слушні, до речі. Справді, зона відпочинку має бути  наглухо закрита для проїзду автомобілів. Так, там має постійно працювати наша «переатестована» поліція.

А головне , кожен має усвідомити, що не Трамп, Путін і Порошенко загиджують наш життєвий простір, і прибирати навколо нас вони теж не приїдуть.

Коментарі
Завантажується...