Здолбунівський гурт виконав пісню про Путіна

Здолбунівський гурт виконав пісню про Путіна

Нещодавно відбувся ювілейний концерт народного аматорського вокального тріо «Мірина» Здолбунівського районного будинку культури.

Артисти вокального колективу розвеселили публіку, налаштувавши її на ритм позитиву  хітом про Путіна, де чітко вказали, що президент Російської Федерації — агресор і «мурло»!

Вокального тріо «Мірина» присвятило виконану пісню всім захисникам України, які боронять ціною власного життя наш з вами  мир і спокій.

  • Петро Воля

    Про Порошенка в Параші не співають, а нахабно лізуть на нашу землю!!!Ну а ми жартуємо про ліліПукіна! А коли жарти вилються у всенародне вигнання ворога з території??? Вам весело??? А мені ні!!! Скільки матерів, жінок, дівчат і дітей не діждались своїх годувальників??? А нам весело!!!

    • мирослава

      Організовуйте всенародне вигнання, нема питань. Чи хоч щось організовуйте! Бо от Іра Мельник ціле минуло літо пакувала посилки, розбирала речі, розвантажувала буси з продуктами. Так що має право на іронію щодо ворога. Та й не тільки вона. А от коли нардеп Дегтярчук перед виборами казав, що війна закінчилась, що вони (“Солідарність”) партія миру, якось нічо, ніхто не обурювався.

X