Здолбунівський «Майдан» розпочинає свою діяльність

Здолбунівський «Майдан» розпочинає свою діяльність

Як відомо, нещодавно в Здолбунівському районі було розпочато створення НО «Майдан». Організаційний процес у нашому районі дещо затягнувся, оскільки було багато неузгоджених моментів, дехто з громадських активістів по-своєму бачив можливість утворення громадської організації. Інколи небажання домовлятися ставило під загрозу саму ідею створення широкого об’єднання. Проте кілька годин тому завершилося останнє організаційне засідання, яке обрало раду «Майдану» в складі дев’яти осіб. Серед них місцеві партійці, громадські активісти, представники різних структур. Отже, до складу ради НО «Майдан» у Здолбунівському районі увійшли (за алфавітом): Бляшин Ярослав, Бухало Олександр, Дацюк Олег, Мельничук Ігор, Ніколіна Світлана, Путіліна Ніна, Симонець Віктор, Тимощук Василь, Чумак Віктор. З планами громадського об’єднання наш сайт ознайомить читачів найближчим часом.

 • Askander Lopatenko

  Есть капитализм, есть социализм… но майданов нет)))

 • Сергій Кондрачук

  …партійці, громадські активісти, представники різних структур? Цікаво. БО ВСІ ЦІ 9 ЛЮДЕЙ Є ПАРТІЙНИМИ, тобто належать до якихось партій. То хто ж тут від громадськості?

  • Світлана

   Сергію, про це говорилося на засіданні, ти все чудово чув, у тому числі й те, хто яку ГРОМАДСЬКУ організацію представляє. Проте суть навіть не в тому, а швидше в позиції “всі все роблять не так, якщо я не сказав, що так”, яка в тебе все частіше проявляється. Давай усе ж говорити про справи, а я переконана, що вони будуть. Місяць-другий, і все стане зрозуміло – тоді й поговоримо, хто кого представляє і хто що робить.

   • Сергій Кондрачук

    То чому ви не написали, що раду було утворено в кількості 11 чоловік? Крім вищезазначених, туди одноголосно також було обрано мене та Шадого Юрка. Але ми попросили нас викреслити, щоб собою не створювати легалізацію кулуарщини. Бо виходить, що всі, хто прийшли, самі обрали себе в раду Майдану. А це на мою думку, не правильно.

    • Калина

     Так ми створюємо “верхівку”, самовідсторонившись.А чому не було боротися за демократію ? Хоча в нашому суспільстві це слово має більше викривлений, аніж реальний характер. Часом виникає відчуття боротьби з вітром.

   • Юра

    Самі зібралися самі вибрались )) молодці так тримати … лол

  • Калина

   Всі активні представники громадскості входять до якоїсь партії. Більше сміливих немає.

   • Сергій Кондрачук

    Ви впевнені? А хтось пропонував, наприклад, настоятелю грекокатолицького храму нашого міста о. Івану Хмілю? Він позапартійний. У нього є громада, яка за ним стоїть. Ви знаєте, що зараз влада робить з грекокатоликами за їхню участь в майдані? Він не сміливий? Він єдиний серед священиків, хто у 2012 році погодився освятити у Здолбунові памятник Степанові Бандері!!!…

    • Калина

     А хто має пропонувати ? Представники партій ?Майдан ? Так майдан має складатися з тих, хто не чекає запрошення.

     • Сергій Кондрачук

      Ініціативна група (наприклад та, що збиралася сьогодні) має запропонувати 5, 10, 50 кандидатур громаді. Громада має проголосувати по кожному. Ті, хто набрав найбільшу кількість – в раді Майдану. Це називається демократія. Це прозорість. Це – відкритість перед громадою. Це – по-європейськи. Все решта – кулуарщина.

     • Сергію, не хотів втручатись у дискусію, але не тобі говорити про кулуарщину… В Тимощука запитайся що таке кулуарщина.

    • Світлана

     Кожен може запропонувати не менше десятка людей, які є гідними громадянами. Але це вже не рада, а віче. І за кожним священиком, до речі, стоїть громада, і гідних священиків і представників протестантських конфесій немало. Не треба от так от називати імена, ніби інші священики гірші. Отець Іван – справжній українець, але навряд чи він уповноважував когось на таку дискусію.

 • Олександр Бос

  Сергію а Тимощук там яким боком?Напевно ти постарався? Представник влади напевно не повинен бути в майдані! Долучайся бери активну участь!

  • Сергій Кондрачук

   Так, я. Але якщо Ви проти – то він вийде! Можете Ви зайти в Раду Майдану замість нього! Я серйозно! Ви ж коментарі пишете, значить, активний, дієвий і впливовий житель району! Заходьте в Раду Майдану замість Тимощука і працюйте!!!!

 • Лео.

  самі вибрались, молодці !!! ГЕРОії

X