30 травня у Здолбунівських школах відшуміли останні дзвоники. Про те, як це свято відбувалося у Здолбунові дивіться у нашому фоторепортажі.

 • Світлана

  Нарешті потворні совкові форми з дурнуватими бантами (яких дівчата тепер у житті не носять) відійшли в минуле!!! А ВИШИВАНКИ – ЦЕ КРУТО !!!!!

  • Марія

   Мені теж дуже сподобались вишиванки, я сама вмію вишивати і ціную цю красу. Але мені неприємно,що Ви нахабно ображаєте моє дитинство і не тільки моє. А мені бантики подобались і нічого поганого я в тому не бачу.Тоді була інша пора і інша мода.Тоді телевізори чорнобілі були,а зараз геть ноутбуки є. Висловлюйте,будь ласка,свою думку коректніше і не загострюйте ситуацію. Написала Вам жінка, яка носила “совкову форму з дурнуватими бантами” і була не менше розумною ,як Ви зараз.

   • Таня

    Так от про те ж і написала людина, що ті форми і ті банти ТЕПЕР не носять!!! то нащо їх одягали на останні дзвоники ті, хто в цьому не ходив? Колись ходили, то й слава богу, а то ще минулі роки наших випускниць одягали нащось як у сімдесятих роках.

 • Марія

  Зараз немає відповідної шкільної форми.Це і добре ,і погано. Принаймі,ніхто не забороняє ходити з розпущеними косами,без бантів, косичок і стрічок. Якщо школярка гарна і ошатна,то яка різниця з якого боку бант-на голові чи на спідниці. Вже навіть на шкільному подвір”ї Ви вирують політичні амбіції. Вчора на лінійках, в місті були дітки і з бантами, і з вишиванками,і в просто святкових сукнях. Це їх вибір. Головне,щоб ці дітки (незалежно від одягу) добре вчились!

 • Guest

  Випадково зустріла на сторінках інтернету. Нажаль,вірш російською мовою, але суть його видно українська! Вибачте, в нашому дитинстві багато віршиків було на російській мові. Хоча краще нашої української немає у світі!

X