Здолбунівський смітник як "квартира" для бомжів і наркоманів

Здолбунівський смітник як “квартира” для бомжів і наркоманів

Проблема смітників у Здолбунові вічна – та й не тільки в Здолбунові. Але смітник, що розміщений між житловими будинками по вулиці Богдана Хмельницького і районним будинком культури, завжди був особливим. Незрозуміло, навіщо там взагалі стоять контейнери, якщо навколо завжди гори сміття. У цих горах гніздяться зграї щурів, що розмножуються в кількості, достатній для окупації всього міста. Та й наркомани і безхатченки обрали собі цей смітник за постійне місце дислокації. Двох хлопців, що курили поруч з горами непотребу, редакція сайту сфотографувати не встигла, бо вони тут же пішли. Вочевидь, не зі звичайними цигарками в руках – бо чого б ховалися від людських очей?

LP7iE_ehtMsМешканці розташованих поруч будинків приречені на жахливе сусідство, вони постійно споглядають непривабливі картини з побуту соціальних низів. Таке враження, що місто легалізувало «точку», де б саме такі персонажі почували себе комфортно і затишно. Тільки все одно виникають питання до міських комунальних служб і міліції: вас це влаштовує?

  • Згоден, це вічне сміттєзвалище до якого нікому немає діла. Буває раз на місяць, вдається застати момент, коли там більш менш все прибрано. Але це місце дійсно вселяє безнадію…

  • Галаган

    Извините у меня чужой комп – я в отпуске, потому на русском. Живу в доме по улице Мазепы,20 и как никто другой знаю, как жилцам надоела эта свалка на которую свозят и сносят мусор наши здолбуновцы, Давно сфоткала на телефон машины с номеными знаками, которые вываливают мусор и это, поверьте, происходит часто, но не знала кому передать, даже думала отпечатать снимки и послать в мерию и тем самым нарушителям. но не нашла времени. Наверное ждала пока поднимут эту тему в соцсетях города. А бомжи это уже другая тема – там своя жизнь, гулянки скандалы, пожары и вонючий дым . Такой другой гадкой и антисанитарной свалки я в нашем городе и не припомню. Летом вонь а скоро осень,деревья сбросят листья и к окну не подходи- вид еще тот.

X