Здолбунівський вчитель очолив “хресну ходу” російської церкви в Рівному

0 1 604

Вчора в Рівному відбулась так звана «хресна хода» російської православної церкви. Адепти неканонічної секти, що підпорядковується ворожій державі, таким чином демонстрували «твердість у вірі в часи гонінь». Правда, воно трохи нелогічно, бо заради «гонімих» навіть центр міста перекрили. А от коли в Україні була окупаційна російська радянська влада, то священиків українських церков висилали до Сибіру і розстрілювали. А тут містом ходили вдягнені в дорогі церковні шати зовсім не схудлі на голодному пайку «гонімих» священики. Ну але що зробиш – брехати під час великого посту, видно, не заказано навіть очільникам московської церкви.

А очолював усе це «хождєніє»  відомий вчитель Здолбунівської ЗОШ №5 Роман Прилуцький. З усієї області саме він виявився найбільш гідним прихожанином, якому довірили таку місію! І тут два висновки: цей вчитель отримав догану за застосування насилля щодо учня. Отже, цей вчинок свого вірянина церква вважає гідним винагороди в якості честі вести хресну ходу? Друге: рукоприкладство вчителя було реакцією на привітання учня «Слава Україні!» Отже, російська церква також вважає таке привітання неприйнятним?

Коли кажуть, що головний наш ворог не в Кремлі, це правда. Він тут, серед нас. Він толерує ворожу церкву, ненавидить українські цінності і підтримує право карати чужих дітей, якщо так захотілося вчителю, що є прихожанином «правильної» церкви.  І цей ворог у критичний момент може стати тим ножем у спину, який кремлівські стратеги із задоволенням використають.

Коментарі
Завантажується...