Здолбунівський відділ освіти очолить Лілія Карпенко

0 223

 

Здолбунівський відділ освіти очолить Лілія Карпенко
Здолбунівський відділ освіти очолить Лілія Карпенко

Епопея з призначенням нового начальника Здолбунівського районного відділу освіти затягнулась на роки. «Безголовий» відділ працює в звичному режимі, але все ж відсутність керівника не дозволяє говорити про відповідальність хоч когось за освітянські справи. Звідси і безлад із нарахуванням зарплат, і дуже «реформаторські»  ідеї  щодо закриття шкіл. Все одно відповідати нікому!

Щодо Юрія Шадого, якого так і не призначили, то про це наш сайт уже детально писав. Уявний конкурс, у якому Юра нібито переміг, так нічим і не завершився – але піар Сергія Кондрачука, такого демократичного і відкритого, прозвучав знову ж на всю область.

Цікаво, що сайт профільного заступника голови адміністрації Миколи Орлова, який завжди вимагав відкритості і публічності від усіх влад, про непризначення Юрія Шадого промовчав. Жодних пояснень, жодних коментарів. Ні від Орлова, ні від Кондрачука.

Так само всі мовчать про те, що кандидатура майбутнього начальника відділу освіти не лише подана на погодження, а й, за наявною інформацією, вже погоджена керівниками області. Цього разу – не лише жодних «конкурсів», а й просто інформування мешканців району. Як відомо, такою кандидатурою стала активістка Здолбунівської сотні самооборони, вчителька англійської мови Здолбунівської гімназії Лілія Карпенко. Вона була активною учасницею революційних подій у 2014 році, однією з небагатьох учителів, які організовували вчительські акції в ті дні.

Сподіваємось, що відділ освіти нарешті отримає керівника, а як працюватиме людина – залежить і від неї самої, і від організації управлінської роботи в районі й області.

Коментарі
Завантажується...