“Земельна” комісія Здолбунівської міської ради працюватиме без голови

0 82

Як уже повідомляв наш сайт, депутат Здолбунівської міської ради Антон Українець склав повноваження голови «земельної» комісії. На сесії, що відбулась 14 березня, депутати мали обрати нового голову. Претендентів було двоє – Дмитро Терепенчук, який є заступником голови, а тому зараз виконує обов’язки голови комісії; і Оксана Верещук. Дмитро є депутатом від Радикальної партії, тому входить до меншості, яка декларує свою «опозиційність» до міського голови Ігоря Ольшевського. Оксана – депутат від «Свободи», яка входить до «промерської» більшості.

Перед голосуванням міський голова Ігор Ольшевський запропонував комісії все ж визначитися з одним кандидатом, але коротка нарада нічого не дала – депутати повернулися в зал усе ще з двома кандидатурами. Так само безрезультатно пройшло й голосування – жодна кандидатура не набрала необхідної більшості голосів. Майже навпіл поділена міська рада не може без консенсусу прийняти жодного важливого рішення. Проте з консенсусом щодо голови «земельної» комісії не склалося.

Так що наразі Дмитро Терепенчук виконує обов’язки голови комісії. Чи до наступної сесії, чи до кінця каденції цього скликання міської ради – побачимо найближчим часом.

Коментарі
Завантажується...