“Земельна” комісія Здолбунівської міської ради працюватиме без голови

0 232

Як уже повідомляв наш сайт, депутат Здолбунівської міської ради Антон Українець склав повноваження голови «земельної» комісії. На сесії, що відбулась 14 березня, депутати мали обрати нового голову. Претендентів було двоє – Дмитро Терепенчук, який є заступником голови, а тому зараз виконує обов’язки голови комісії; і Оксана Верещук. Дмитро є депутатом від Радикальної партії, тому входить до меншості, яка декларує свою «опозиційність» до міського голови Ігоря Ольшевського. Оксана – депутат від «Свободи», яка входить до «промерської» більшості.

Перед голосуванням міський голова Ігор Ольшевський запропонував комісії все ж визначитися з одним кандидатом, але коротка нарада нічого не дала – депутати повернулися в зал усе ще з двома кандидатурами. Так само безрезультатно пройшло й голосування – жодна кандидатура не набрала необхідної більшості голосів. Майже навпіл поділена міська рада не може без консенсусу прийняти жодного важливого рішення. Проте з консенсусом щодо голови «земельної» комісії не склалося.

Так що наразі Дмитро Терепенчук виконує обов’язки голови комісії. Чи до наступної сесії, чи до кінця каденції цього скликання міської ради – побачимо найближчим часом.

Коментарі
Завантажується...