Фото – www.svitodar.org

Фото – www.svitodar.org

9 жовтня Здолбунівський районний суд розглядатиме справу за позивом Емілії Дробот щодо поновлення її на посаді завідуючим пологовим відділенням Здолбунівської районної лікарні. Відбудеться судове засідання о 10 годині. За інформацію джерел нашого сайту рішення суду вже відоме – суддя пан Кушнір збирається винести позитивне для позивача рішення. Зважаючи на десятки коментарів на нашому ресурсі та звинувачень у смерті малюків від матерів Здолбунівщини ми закликаємо всіх, хто матиме змогу, підійти на 10 ранку до будівлі суду задля недопущення поновлення на посаді людини, професійну придатність якої ставлять під сумнів безліч матерів.

 • Аня

  Треба в шию гнати такого суддю який винисе такий вирок. люстрацію такому судді

 • Лена

  а хто зараз на ъъ мысцы завыдуючою ?

 • Тамара

  Невже цій людині не сором, позиватися через суд щодо поновлення на посаді? Невже не достатньо зроблено на цій посаді грубих помилок, через які скалічено десятки дитячих життів та їхніх сімей. Звичайно, багато благоплучних родів, та заслуги Емілії Федорівни в цьому немає( не встигла зробити кесарів розтин, або не була в той час на чергуванні). Якби це була порядна людина, то з гордістю пішла б на заслужений відпочинок. А так , жадібність, ненаситність та головне вісутніість реакції на людський осуд – не дають можливості відпочити у такому поважному віці. Тому плентається по судах. Нам всім потрібно піднятися і стати на захист майбутніх мам та їх дітей. Пан суддя повинен врахувати думку спільноти міста, а також колективу пологового будинку, які в страшних снах бачать повернення своєї “завідувачки”.

 • Лена

  Тому варто всім -всім завтра бути біля на суду, будемо бастувати

 • Лена

  що вирішив суд?

 • Саша

  завідуюча роддомом Мартинчук Наталя Валентинівна . А Емілія Федорівна програла суд в Здолбунові. Подала тепер в Рівне на здолбунівську лікарню.

 • barsik

  Емілія за віком давно вже має бути на пенсіі. треба давати працювати молодим. а то всі вже думали що вона не піде сама поки не вмре на роботі. ій все грошей мало.

X