листопад, 2017

28Лис.14:00- 16:00Тренінг "Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом"

Дізнатися більше про подію

Деталі про подію

В рамках проекту “Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом” у Дубно, Здолбунові та Вараші відбудуться тренінги з метою підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста, а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади.  Перший тренінг “Особливості партисипації та інструменти участі громадян у формування місцевої політики”, у місті Здолбунів відбудеться  28 листопада о 14:00 у приміщенні сесійної зали Здолбунівської міської ради (м. Здолбунів, вул. Василя Жука,1).

Під час тренінгу учасники заходу дізнаються що таке «партисипація», інструменти участі громадян у формування місцевої політики, особливості їх використання визначать важливість партисипації та обговорять, як розвивати взаємодовіру.

Також учасники розглянуть особливості публічних консультацій та спробують їх змоделювати на реальних прикладах. Крім цього, визначать принципи, яких варто дотримуватись при проведені публічних консультацій.

Спікер: 
Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

До участі в заході запрошені депутати міських рад, посадовці органів влади, представників громадських організацій та активні громадяни.
Реєстрація учасників за посиланням.

Час

(вівторок) 14:00 - 16:00

X