березень, 2018

1Бер.18:00- 20:00Творчий проект "Візерункова весна"

Дізнатися більше про подію

Деталі про подію

Відділ культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації презентує здолбунівчанам та гостям міста творчий проект ВІЗЕРУНКОВА ВЕСНА, який відбудеться 1 березня 2018 року і розпочне мистецьку весну нашого міста, насичену культурними подіями.
ВІЗЕРУНКОВА ВЕСНА – це музичний сейшн, який поєднає в собі джазові імпровізації, українську поп-музику, рок-напрям. І все це – ЖИВИЙ ЗВУК.
ВІЗЕРУНКОВА ВЕСНА – це мелодії, які навіюють спогади епохи створення перших українських ВІА в 70-х роках. Це поєднання ретро та сучасного, це свято для поціновувачів музичної аматорської творчості Здолбунівщини.
Проект має назву ВІЗЕРУНКОВА ВЕСНА недаремно, адже його хедлайнером є народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Візерунки» Здолбунівського районного будинку культури під керівництвом Заслуженого працівника культури України Олександра Стельмашука. На сцені виступатимуть виконавці, які в різні роки були і є учасниками цього колективу, створеного 45 років тому. Свято не обійдеться без відомих в нашому краї аматорських гуртів: ВІА «Небокрай» будинку культури с. Здовбиця та рок-гурту «Жнива» Здолбунівського міського клубу.
В цей вечір в Будинку культури цементників глядачів очікуватиме атмосферне музичне дійство, ретро-фотозона, кава-чай-смаколики, історія ВІА 70-х років на фотовиставці. Захід розпочнеться о 18.00 годині. Вхід вільний.

Час

(четвер) 18:00 - 20:00

Місце проведення

Здолбунів

Будинок культури "Цементників"

X