серпень, 2017

24Сер.10:00- 21:30Здолбунів: святкуймо День Незалежності разом!

Дізнатися більше про подію

Деталі про подію

З нагоди Дня Незалежності України  для здолбунівчан та гостей міста приготували цікаву та насичену святкову програму. Список заходів можна переглянути у афіші нижче.

 

Для любителів бігу, вже не вперше відбудеться спортивна подія  «Біг заради миру».
Також в цей день відбудеться перший вареник – фест «Пузатий Пан». Головна мета фестивалю – збір коштів для онкохворих дітей Здолбунівщини. Просимо усіх бажаючих долучитися до благодійної акції. Пам’ятаймо що кожна ваша гривня може врятувати життя дітей. Початок фестивалю о 13.00 год. по вулиці Незалежності (площа Здолбунівського районного будинку культури) 

 

Тих, хто любить своє місто і хоче класно провести свій час – запрошують взяти участь в селфі квесті! Реєстрація за номером в афіші!

До участі в святі запрошують і мешканців Здолбунівщини з прізвищем Мельник, тому що 24 серпня 2017 року відбудеться наймаштабніше та найяскравіше сімейне дійство: фестиваль приурочений 26 – й річниці Дня Незалежності України «Мельники Здолбунівщини – єднаймося!» Дрес код – вишиванка. При собі потрібно мати документ, який підтвердить, що ви дійсно Мельники. Реєстрація буде проходити з 13.00 години на площі Районного будинку культури.

 

 

Час

(четвер) 10:00 - 21:30

Організатор

Здолбунівська районна рада, Здолбунівська районна державна адміністрація

X