Здолбунівська районна організація політичної партії “Обєднання” Самопоміч” на власній сторінці фейсбуку прояснила  позицію новообраних депутатів Здолбунівської міської ради від Самопомочі щодо обрання секретаря ради та неучасті у голосуванні на першій організаційній сесії Здолбунівської міської ради.

Текст заяви подаємо без змін:

Заява здолбунівської "Самопомочі" або рецепт кадрових призначень

Заява здолбунівської “Самопомочі” або рецепт кадрових призначень

Наша мета – консолідувати політичні сили, шляхом створення процесу публічного управління містом. Керуючись, виключно, інтересами громади, маємо знайти найбільш конструктивний шлях розвитку Здолбунова та закласти правильний алгоритм прийняття рішень. Ми переконані у тому, що лише під чіткі завдання, сформовані у публічній дискусії, мають обиратися кадри. І не лише секретаря ради, а й виконкому. Фракція Самопомочі у Здолбунівській міській раді не приймала участі у голосуванні за секретаря міської ради. Ми не будемо брати на себе відповідальність за кадрові призначення у місті чи районі, якщо ці люди нам не відомі чи не мають конкретних директив від громади. Разом з тим ми не маємо жодних підставових заперечень щодо новообраного секретаря, пані Валентини Капітули. Сподіваємося, що у співпраці з міським головою та представниками політичних сил, новообраному секретарю вдасться налагодити публічний діалог та сформувати якісний порядок денний Здолбунівської міської ради, котрий буде спрямований на покращення якості життя мешканців міста.

Варто лише зауважити, що така заява мала б з’явитися ПЕРЕД голосуванням, а не ПІСЛЯ нього. Тоді б позиція “Самопомочі” виглядала більш вчасною.

 • Ганна

  Звучитьяк у Верховній раді – слів багато, толку нуль.

 • Клуша

  Цікаво, коли люди голосували за самопоміч, то вони знали, що ця спол. сила не буде брати на себе відповідальності за кадрові призначення у місті. Вони що прийшли у раду, щоб спостерігати – то для цього не треба мандату, будь-хто може прийти на сесію і подивитись що там роблять обранці. А відповідальність на себе бере людина вже тоді, коли дає згоду балотуватись депутатом. Тож самопомочі потрібно добре подумати і, якщо вони не готові працюва – то скласти свої мандати і чесно про це сказати виборцям. Нехай на іх місце прийдуть ті, хто хоче працювати.

 • Клуша

  Якщо не готові брати відповідальність , то складайте мандати і уступіть місця в раді тим, хто готовий до цього.

 • Катерина

  Цілком підтримую попередніх коментаторів. Загралися у велику політику. Це політикантство так набридло, коли вже народ буде обирати тих, хто може щось робити, а не тільки говорити. Дійсно, це ж наші люди іх обрали, а тепер усі будемо постраждати. Нічого народ не вчиться стільки років.

 • Путіліна

  “Ми не будемо брати на себе відповідальність за кадрові призначення у місті чи районі, якщо ці люди нам не відомі чи не мають конкретних директив від громади.” Аго хлопці! Ви що не ” месние” Як це ви не знаєте Капітулу, чи запропанованих членів виконкому. То треба було готуватись, займатись громадською роботою, цікавитись -хто поповнює бюджет міста та району, хто допомагає добровольцям. Добре ви знаєте в кого яка жінка по рахунку. Якщо більшисть жителів міста проголосували за конкретних представників ” БАть-ківщини” то значить вони і дали їм конкретні дерективи. Написавши заяву про згоду балотуватись ви вже обіцяли жителям і міста і району бути відповідальними за все що відбувається і сьогодні і ще пять років поспіль.

X