Заява здолбунівської “Самопомочі” або рецепт кадрових призначень

0 407

Здолбунівська районна організація політичної партії “Обєднання” Самопоміч” на власній сторінці фейсбуку прояснила  позицію новообраних депутатів Здолбунівської міської ради від Самопомочі щодо обрання секретаря ради та неучасті у голосуванні на першій організаційній сесії Здолбунівської міської ради.

Текст заяви подаємо без змін:

Заява здолбунівської "Самопомочі" або рецепт кадрових призначень
Заява здолбунівської “Самопомочі” або рецепт кадрових призначень

Наша мета – консолідувати політичні сили, шляхом створення процесу публічного управління містом. Керуючись, виключно, інтересами громади, маємо знайти найбільш конструктивний шлях розвитку Здолбунова та закласти правильний алгоритм прийняття рішень. Ми переконані у тому, що лише під чіткі завдання, сформовані у публічній дискусії, мають обиратися кадри. І не лише секретаря ради, а й виконкому. Фракція Самопомочі у Здолбунівській міській раді не приймала участі у голосуванні за секретаря міської ради. Ми не будемо брати на себе відповідальність за кадрові призначення у місті чи районі, якщо ці люди нам не відомі чи не мають конкретних директив від громади. Разом з тим ми не маємо жодних підставових заперечень щодо новообраного секретаря, пані Валентини Капітули. Сподіваємося, що у співпраці з міським головою та представниками політичних сил, новообраному секретарю вдасться налагодити публічний діалог та сформувати якісний порядок денний Здолбунівської міської ради, котрий буде спрямований на покращення якості життя мешканців міста.

Варто лише зауважити, що така заява мала б з’явитися ПЕРЕД голосуванням, а не ПІСЛЯ нього. Тоді б позиція “Самопомочі” виглядала більш вчасною.

Коментарі
Завантажується...