Фото - www.svitodar.org

Фото – www.svitodar.org

Нещодавно в Здолбунівській центральній районній лікарні було призначено нового керівника акушерсько-гінекологічного відділення. Ним стала Мартинчук Наталя Валентинівна. Враховуючи, що до діяльності попереднього керівника, Дробот Емілії Федорівни, у громади району було дуже багато претензій, ми вирішили поцікавитися планами нової завідуючої.

Наталю Вячеславівно, вітаючи Вас з призначенням, не можемо не констатувати, що ситуація з роботою відділення складна. Ви читали думки людей щодо роботи Вашої попередниці. Чи не важко було з таким багажем починати роботу?

– Робота лікаря акушер-гінеколога була та залишається надзвичайно важкою та відповідальною. Ми завжди всім колективом акушерсько-гінекологічного відділення стараємось бути доброзичливими до кожного з пацієнтів. Ми прагнемо, щоб у нашому пологовому будинку народжувалися здорові малюки, були щасливими їх родини.

Що ви встигли змінити у відділенні за час, що минув від призначення? Що плануєте зробити?

– Ми всім колективом працюємо на благо жінок району. Прагнемо створити атмосферу затишку та доброзичливості, продовжувати практику партнерських пологів, грудного вигодовування. Щиро запрошуємо всіх жителів району та області до нас на пологи.

Не секрет, що медична галузь отримує фінансування на вкрай низькому рівні. Розкажіть про ваші основні проблеми і про те, як плануєте вирішувати їх.

– Нестачу фінансування акушери пологового відділення на собі не відчували. Завдяки роботі адміністрації лікарні на чолі з головним лікарем наш пологовий будинок забезпечений всім необхідним для ефективної роботи. Ми постійно відчуваємо підтримку зі сторони головного лікаря, начмеда. Ніколи не відмовляємося від допомоги благодійників. Усю надану допомогу спрямовуємо на покращення матеріально-технічної бази відділення.

Питання майже особистого характеру. Ви обрали складну професію. Чому саме ця професія вами обрана? Чи обрали б ви її, знаючи про проблеми і труднощі, з якими маєте справу щодня?

– Лікарем мріяла стати з дитинства. Акушер-гінеколог – єдина медична професія, що приймає дар Божий.

Той негатив, з яким пов’язують наше пологове відділення, викликаний не лише непрофесійною поведінкою Емілії Федорівни Дробот. Як Ви будете реагувати, якщо хтось із Ваших працівників буде продовжувати негативні «традиції»?

–  Весь наш колектив – санітари, акушери, медсестри та лікарі – працюють лише на одну мету:щоб жінка народила здорову дитину і вийшла з відділення задоволеною. Буває всяке – на все воля Божа! Але ми прикладаємо максимум зусиль і за кожного переживаємо як за власну дитину, і біда кожної жінки – це наша біда!

 

X