Мер Здолбунова: в протистоянні влади проти народу свій вибір зробив у перші дні

0 486
Мер Здолбунова: в протистоянні влади проти народу свій вибір зробив у перші дні
Мер Здолбунова: в протистоянні влади проти народу свій вибір зробив у перші дні

Продовжуємо публікувати відповіді міського голови Ігоря Ольшевського на запитання жителів Здолбунова. Нагадуємо, що задати своє запитання ви будь-коли можете за ЦИМ посиланням. При надходжені 10-и запитань ми надсилатимемо їх меру і публікуватимемо відповіді тут.

1. Дайте, будь-ласка, відповідь, коли планується асфальтування вулиці Уласа Самчука?

В місті розроблено проект Плану соціально-економічного розвитку міста Здолбунів на 2016-2020 роки. Вищеназваним планом передбачається провести капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Уласа Самчука в 2017 році.

2. Чому у нас дорожча питна вода, ніж у рівнян?

В зв’язку з тим, що об’єми робіт, які виконує КП “Рівнеоблводоканал”, є достатньо великими, то згідно чинного законодавства їх тариф затверджує національна комісія що здійснює державне регулювання в сфері комунальних послуг і становить 4,93 грн. Із-за того, що цей тариф не покриває витрати підприємства КП «Рівнеоблводоканал» зараз знаходиться на грані банкрутства.

Тариф КП «Здолбунівводоканал» на водопостачання та водовідведення, становить станом на 01.01.2014 року 7,20 грн. Даний тариф діє ще з 2010 року, він є економічно обґрунтованим, і коригувався лише в зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати та вартості енергоносіїв.

Для порівняння можу навести вам тарифи, в містах, які схожі за технологіями виробництва та кількістю споживачів до Здолбунова, наприклад: Дубно – 7,81; Костопіль — 7,86 грн.; Остріг — 7,57 грн.; Березне — 8,01 грн.

3. Чому на вул. Церковна на повороті в сторону Загорощі стоїть металева арка, яка заважає проїзду?

Металева арка, яка стоїть перед проїздом з вулиці Церковної на Загорощу обмежує проїзд великовагових машин на міст. Цей міст не розрахований на проїзд по ньому вантажних машин.

4. По вул. Лесі Українки біля пішохідного переходу стоїть автомобіль, з якого торгують мандаринами, в порушення всіх санітарних правил і правил дорожнього руху; крім того, за оренду території не сплачується, мабуть, ні копійки. Торгівля йде з вересня.

Обов’язки щодо заходів по ліквідації торгівлі в невстановлених місцях та порушенні правил дорожнього руху покладені на працівників міліції. По даному факту міська рада уже зверталася в Здолбунівський РВ УМВС, в даний час направлено повторне звернення і найближчим часом дане порушення буде усунуто.

5. Хотілось дізнатись думку мера стосовно локомотивного депо, яке знищують, а також пропозиції до сімей залізничників, які залишаються без роботи.

Скажу відверто, ставлюсь дуже негативно до всіх процесів щодо реорганізації структурних підрозділів Львіської залізниці в Здолбунові. Перш за все тому, що після кожної такої реорганізації суттєво втрачає міський бюджет, а по друге тому, що скорочуються робочі місця. До речі, міська рада з свого боку не стоїть остронь даних процесів, в свій час ми підтримали звернення мешканців міста щодо збереження стаціонару в вузловій лікарні, звернулись з листами у всі відомства, які могли вплинути на ситуацію, але, на жаль, думка вищого керівництва залізниці залишилась незмінною.

6. Ігоре Олександровичу! Будь ласка, дайте конкретну відповідь. За чиї кошти встановлено білборд партії регіонів з привітанням з Новим роком навпроти Катеринівського ринку по вул.Шкільній? З повагою Матлушинський.

Даний рекламний щит є власністю ТзОВ «Довіра Аутдор» і відповідно всією інформацією щодо замовників та оплати інформаційних матеріалів, які на ньому розміщуються, володіє дане товариство.

7. Хто власник територіїї колишньої ПМК – 211, прилеглої до провулку Грушевського? Дякую за відповідь.

Земельна ділянка прилегла до провулку Грушевського належить на праві приватної власності Публічному акціонерному товариству «Здолбунівське сільськогосподарське рибоводно-будівельне підприємство «Здолбунівсільгосприббуд»».

8. Чи не планується у наступні роки не вирубувати живі ялинки, а прикрашати одну із наявних у парку?

Міська рада вже протягом 10 років зрізує і встановлює на площі біля БКЦ лише аварійні ялинки, які оформлюються відповідно до чинного законодавства протягом року, на підставі звернень жителів міста, установ та організацій. Таким чином ми вирішуємо одночасно дві проблеми: перша – зріз дерева, що загрожує життю жителів міста та руйнуванню їх будівель, друга – придбання ялинки для свята.

9. В разі громадського повстання ви оберете сторону людей чи будете на стороні міліції та банди з Донецька?

Я свій вибір зробив уже з перших днів протистояння влади проти народу і чітко висловив свою позицію разом з депутатами міськради ще на позачерговій сесії 03 грудня 2013 року. Моя думка і зараз не змінилась – я завжди буду з людьми, зі своїми виборцями.

Коментарі
Завантажується...