Ведучий DarWinShow Андрій Сидоренко: важко спрогнозувати реакцію глядача

0 75
Андрій Сидоренко
Андрій Сидоренко

Нещодавно zdolbuniv.com вже повідомляв про те, що ведучим нового рівненського телевізійного проекту DarWinShow став студент РДГУ здолбунівчанин Андрій Сидоренко. Пропонуємо вам коротке інтерв’ю із нашим земляком:

Привіт Андрію, першочергово вітаємо тебе з дебютом на телебаченні і зичимо на цьому не зупинятися. Розкажи, як тобі вдалося стати ведучим проекту?

Насправді трохи дивно ось так відразу інтерв’ю давати, наче я на MTV потрапив:). А на “DarWinShow” я з’явився завдяки тому, що режисер проекту Володимир Сторожук звернувся до нашого викладача і завідуючого кафедрою Володимира Богатирьова з проханням направити на кастинг своїх учнів. Володимир Олександрович вибрав кількох студентів з нашої групи і дав нам номер телефону. Так ми потрапили на кастинг, ну а там вже все вирішилось.

Страху перед камерою не відчуваєш? І як взагалі проходить процес запису? Все вдається записувати з перших дублів?

Ну звісно перший раз (ще під час проб) було трішечки ніяково, але чим далі тим вільніше себе відчуваєш. Сам процес запису проходить весело і дружньо, а щодо дублів, то не все, звісно, з першого разу записується – буває й по кілька спроб. Напевно, у професійних колах до цього ставляться жорсткіше, а нам поки це “пробачають”, оскільки ми ще “зелені” )

Розкажи тепер трішки про сам проект: він створювався як “однорічний”, чи є плани його продовжувати і в наступні роки?

Основна ціль проекту – показати талановитих людей (яких насправді є дуже багато) на телебаченні та в інтернеті, саме тому немає якогось кастингу чи попереднього конкурсу, просто заповнюєш анкету на сайті і вже завтра тебе можуть покликати на зйомки відеоролика. “DarWinShow” на даному етапі не має ніяких часових рамок. Це перший в своєму жанрі проект на телеканалі “Рівне 1” і поки важко спрогнозувати, як буде реагувати глядач і чи буде реагувати взагалі. Спонсорів як таких ми не маємо, проект тримається на ентузіазмі команди. Тому життя проекту залежить від багатьох чинників.

Чи немає в організаторів бажання і планів транслюватися не лише на “Рівне 1”, а й на каналах сусідніх областей?

Такою інформацією я, нажаль, не володію. Проте думаю, що якщо глядачу сподобається і проект набере обертів, то все можливо.

Ну і на завершення. Нам відомо, що у тебе і твоїх одногрупників є кілька дуже хороших постановок. Чи немає в планах привезти їх до глядачів у Здолбунів?

Вже були такі пропозиції та ідеї, але поки до діла так і не доходило. Проте я впевнений, що у найближчому майбутньому це таки відбудеться.

Коментарі
Завантажується...