Ведучий DarWinShow Андрій Сидоренко: важко спрогнозувати реакцію глядача

0 460
Андрій Сидоренко
Андрій Сидоренко

Нещодавно zdolbuniv.com вже повідомляв про те, що ведучим нового рівненського телевізійного проекту DarWinShow став студент РДГУ здолбунівчанин Андрій Сидоренко. Пропонуємо вам коротке інтерв’ю із нашим земляком:

Привіт Андрію, першочергово вітаємо тебе з дебютом на телебаченні і зичимо на цьому не зупинятися. Розкажи, як тобі вдалося стати ведучим проекту?

Насправді трохи дивно ось так відразу інтерв’ю давати, наче я на MTV потрапив:). А на “DarWinShow” я з’явився завдяки тому, що режисер проекту Володимир Сторожук звернувся до нашого викладача і завідуючого кафедрою Володимира Богатирьова з проханням направити на кастинг своїх учнів. Володимир Олександрович вибрав кількох студентів з нашої групи і дав нам номер телефону. Так ми потрапили на кастинг, ну а там вже все вирішилось.

Страху перед камерою не відчуваєш? І як взагалі проходить процес запису? Все вдається записувати з перших дублів?

Ну звісно перший раз (ще під час проб) було трішечки ніяково, але чим далі тим вільніше себе відчуваєш. Сам процес запису проходить весело і дружньо, а щодо дублів, то не все, звісно, з першого разу записується – буває й по кілька спроб. Напевно, у професійних колах до цього ставляться жорсткіше, а нам поки це “пробачають”, оскільки ми ще “зелені” )

Розкажи тепер трішки про сам проект: він створювався як “однорічний”, чи є плани його продовжувати і в наступні роки?

Основна ціль проекту – показати талановитих людей (яких насправді є дуже багато) на телебаченні та в інтернеті, саме тому немає якогось кастингу чи попереднього конкурсу, просто заповнюєш анкету на сайті і вже завтра тебе можуть покликати на зйомки відеоролика. “DarWinShow” на даному етапі не має ніяких часових рамок. Це перший в своєму жанрі проект на телеканалі “Рівне 1” і поки важко спрогнозувати, як буде реагувати глядач і чи буде реагувати взагалі. Спонсорів як таких ми не маємо, проект тримається на ентузіазмі команди. Тому життя проекту залежить від багатьох чинників.

Чи немає в організаторів бажання і планів транслюватися не лише на “Рівне 1”, а й на каналах сусідніх областей?

Такою інформацією я, нажаль, не володію. Проте думаю, що якщо глядачу сподобається і проект набере обертів, то все можливо.

Ну і на завершення. Нам відомо, що у тебе і твоїх одногрупників є кілька дуже хороших постановок. Чи немає в планах привезти їх до глядачів у Здолбунів?

Вже були такі пропозиції та ідеї, але поки до діла так і не доходило. Проте я впевнений, що у найближчому майбутньому це таки відбудеться.

Коментарі
Завантажується...