Відповіді мера Здолбунова жителям міста (15 лютого – 15 березня)

0 498
Відповіді мера Здолбунова жителям міста (15 лютого – 15 березня)
Відповіді мера Здолбунова жителям міста (15 лютого – 15 березня)

1. Доброго дня! У мене запитання побутового типу: Ви вирішили, що маршрутки Рівне-Здолбунів повинні їздити по вулиці Зеленій, коли їдуть в сторону під Богдашів. Я розумію, що працівникам міської ради, банку та податкової вже мало дороги для паркування машин і дві маршрутки розминутися не можуть. Проте не було прийнято до уваги, що по вулиці Зеленій тротуар розташований тільки з одного боку дороги, а біля авто мийки його взагалі немає. Люки закриті бетонними кругами, і що не рідко – зовсім відкриті. Я веду до того, що діти, переходячи дорогу /перша школа початкові класи змушені щодня перебігати дорогу Зеленої вулиці/ потрапляючи в небезпечне становище. Жінки з колясками на тротуарі розминутися не можуть /через люки і тісноту/ і вимушені їздити по дорозі. Жодного пішохідного переходу, жодного знаку. Машини у двосторонньому русі літають у прямому сенсі. Та це не весь кошмар нашої дороги – в більш теплий період нашою вулицею заледве розминаються вантажні фури заводу Інсеко та маршрутний транспорт. Я прошу, візьміть хоч слово до уваги і можливо вирішенням було б зробити цю вулицю також з одностороннім рухом. Або хоча б одного «лежачого полісмена» для зменшення швидкості руху автомобілів. Діти 1-4 класу вимушені бігати по дорозі, ризикуючи життям. Я мати і живу по цій вулиці, щодня хвилюючись за життя дитини…Дякую за увагу.

По вулиці Приходька запроваджено односторонній рух з таких причин:

а/ інтенсивний рух дітей, пов’язаний з роботою загальноосвітньої школи №1, яка розміщена на цій вулиці;

б/ паркування великих автобусів біля стадіону по вулиці Приходька, при проведенні міжрайонних та міжобласних футбольних змагань;

в/ паркування автомобілів на вулиці Приходька, які під’їжджають до банку і податкової.

Щодо міської ради, то паркування автомобілів не пов’язане з вулицею Приходька, так як автомобілі ставлять по вул..Грушевського.

Ваші зауваження щодо організації руху по вул.Зеленій правильні і в більшості будуть враховані і реалізовані вже у 2013 році, а саме передбачено:

а/ будівництво пішохідної доріжки;

б/ наведення порядку з люками;

в/ облаштування пішохідних переходів;

г/ обмеження руху відповідними дорожніми знаками;

д/ вивчення питання про запровадження в окремі дні тижня одностороннього руху;

е/ капітальний ремонт вуличного освітлення.

Якщо і це не дасть результатів, будемо приймати інші міри.

2. Скажіть будь-ласка, коли буде відремонтовано «перевулок» між будинком по вулиці Незалежності, 9 і Цемремонтом? Причина питання: вже протягом 15 років дуже часто копають і латають труби у цьому перевулку, через відсутність асфальту частина будинку почала посідати і в квартирі почали з’являтися тріщини.

Дуже хотілося б, щоб Ви посприяли цьому, тому що надоїло викидати кожний рік гіршої на латання стін та косметичний ремонт кімнат!

«Перевулок» між будинком Незалежності, 9 і Цемремонтом планується відремонтувати до 1 серпня 2013 року.

Дану роботу планувалося виконати у 2012 році, але через затримку фінансування Управлінням Державного казначейства роботи не були виконані.

3. Місто за часів Вашого керівництва покращало і стало комфортнішим для життя, але цього року комунальні служби позрізали кучу красивих дерев, які навіть не були старими. Зокрема ялинки біля костелу. Чи можете Ви вплинути на комунальників, щоб вони перестали варварськи знищувати дерева – окрасу та легені міста.

Весною 2013 року було проведено обрізку дерев згідно плану і лише тих порід, які відновлюються : каштан, липа, американський клен. Обрізку ялинок напроти церкви по вулиці Грушевського проводив Здолбунівський РЕМ у зв’язку з технічною необхідністю та електробезпекою.

Варварського знищення дерев немає і не буде допущено у майбутньому.

4. Скажіть будь ласка, коли у Здолбунові будуть нормальні дороги у районі «горгазу» та якісь дитячі майданчики – в мене ролики є, а кататися нема де, велосипеди завжди б’ються, адже на Мартинівці яма на ямі. Можете приїхати подивитися, або Дарини з Максимом спитати, Ваших внуків, вони знають, бо кожного літа тут.

У 2013 році міською радою заплановано завершити асфальтування вулиці Ватутіна. У 2014 році, згідно плану соціально-економічного розвитку заасфальтувати вулицю Словацького /напроти міськгазу/. У 2015 – вулицю Д.Галицького та частину вулиці Чехова.

Заасфальтувати вулиці Мартинівку і Щепкіна міська рада не має можливості, вони знаходяться на балансі Управління автомобільних доріг у Рівненській області.

Щодо дитячого майданчика у вашому районі, то міська рада вивчає можливість влаштування такого у районі автобусної зупинки у 2014 році.

5. Чому здолбунівчан позбавили можливості перегляду каналу ТВІ?

За інформацією ДП ТРК «Діагональ – ТV» в даний час канал ТВІ функціонує і мешканці міста мають можливість дивитись його трансляцією.

6. В якому році буде асфальт на вулиці ВІЛИ, 5?

Згідно Плану соціально-економічного розвитку асфальтування вулиці Віли, 5 заплановано на 2015 рік.

7. Оскільки міською радою погоджуються маршрути, за якими здійснюються перевезення на території міста, скажіть будь ласка, коли нарешті ці маршрути з’єднають жителів у районі залізничного вокзалу і приїжджих громадян з містом? Коли почне їздити транспорт, який буде здійснювати перевезення мешканців міста до дошкільного виховного закладу «Грайлик», ЗОШ №5, залізничного вокзалу, церкви і навпаки?

На сесії міської ради, яка відбулась 20 березня 2013 року розглядалось питання «Про стан та завдання щодо розвитку автобусного сполучення у місті Здолбунові» і серед багатьох раціональних пропозицій по покращенню надання послуг по перевезенню мешканців міста було запропоновано і варіант вирішення піднятого питання. Депутати доручили виконавчому комітету до 15.04.2013 звернутись з клопотанням в Здолбунівську райдержадміністрацію про організацію додаткового кільцевого маршруту через місто Здолбунів, а саме – вулиця Старомильська, Міцкевича, Гончара, Шевченка, Наливайка, АС Здолбунів, Мазепи, Фабрична, Грушевського, Князя Володимира, 8 Березня, Щепкіна, Мартинівка, с.Здовбиця, Новомильськ, кооператив «Дачник», вулиця Старомильська. Буде також розглядатись, як варіант, рух автобусів по цьому маршруту у двох напрямках.

8. Скажіть, коли приберуть «культурну окрасу міста «Скорпіон»?

На сьогоднішній день уже виготовлений і проходить експертизу проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шкільної з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шкільна-Паркова-Шевченка» «Кільце». Саме під час реалізації цього проекту, а саме в 2014 році, і буде вирішено питання щодо реорганізації та розміщення даного приватного закладу.

9. Доброго дня. У мене питання, яке турбує не одну матір у нашому місті. Як віддати дитину у дитячий садок? Доньці чотири роки. Я вже більше року намагаюся віддати її у садочок і вийти на роботу. У всіх садочках переді мною закривають двері як в готелі зі словами – свободних мест нет. Я мати-одиначка!!!За що мені жити і годувати дитину? Є варіант дати взятку – та в мене немає таких грошей, які просять завідуючі садків. Причому у всіх садках стандартний тариф. Прошу вирішити питання з корумпованістю /адже для тих хто платить місця є/ або якщо місць таки немає – треба приймати міри. Дякую.

Розділяю тривогу молодої мами, але на жаль для нашого міста на даний час переповненість дошкільних навчальних закладів є серйозною проблемою. На черзі в дошкільні заклади міста стоїть зараз 1046 дітей. Звичайно, до початку навчального року ситуація поміняється, бо старші групи підуть до школи і черга суттєво зменшиться. Згідно Закону України «Про дошкільну освіту» в ясельних групах повинно перебувати по 15 дітей, а в дошкільних по 20 дітей, а перебуває фактично по 30 і більше. В районній програмі будівництва та реконструкції дошкільних навчальних закладів передбачається будівництво нового дитячого садочка в місті.

Для влаштування дитини у дошкільний навчальний заклад Вам потрібно стати на чергу в один з дитячих садочків.

Факти корупції у дошкільних навчальних закладах міста мені невідомі.

10. Доброго дня Ігоре Олександровичу. Перш за все, дякую за можливість задати Вам питання та отримати на нього відповідь зручним способом за допомогою інтернету. Мене цікавить наступне питання: у Здолбунові важко знайти житло /чи то оренда, чи то купівля/ і в результаті попит перевищує пропозицію. Чи планується найближчим часом будівництво багатоповерхових житлових будинків у Здолбунові?

Наскільки мені відомо за рахунок державних коштів найближчим часом в місті не планується будівництва багатоквартирних будинків. В попередні роки міською радою було виділено для інвесторів дві земельні ділянки для будівництва багатоповерхівок, але в зв’язку з несприятливою економічною ситуацією в країні і там будівництво поки що не ведеться.

11. За останній тиждень у Здолбунові було розбито меморіальну дошку Степану Бандері та пошкоджено пам’ятник Миколі Приходьку. Чи є якісь зрушення щодо пошуку вандалів і яке Ваше особисте відношення до таких дій?

Я особисто дуже негативно відношусь до нищення і руйнування будь-чого, що створювалось людьми для наступних поколінь. Але одне справа поламати лавку, або розбити плафон, хоч і образливо, і дорого, але це можна швидко виправити, а зовсім інша нищити те, що має якусь художню цінність, за чим стоять людські долі і пам’ять. Звичайно, вандалів потрібно знаходити і притягати до відповідальності і дане питання стоїть на контролі в правоохоронних органах. За інформацією РВ УМВС України у Рівненській області поки що результатів пошуку даних людей немає.

Коментарі
Завантажується...