Відповіді мера Здолбунова жителям міста (15 січня – 15 лютого)

0 449
Відповіді мера Здолбунова жителям міста (15 січня - 15 лютого)
Відповіді мера Здолбунова жителям міста (15 січня – 15 лютого)

Сьогодні ми отримали відповіді міського голови Ігора Ольшевського на адекватні запитання поставлені йому читачами сайту zdolbuniv.com. Пропонуємо їх вашій увазі та просимо вибачення через затримку термінів публікації відповідей. Надалі ми намагатимемось вдосконалити нашу взаємодію з міськими керманичами і вчасно публікувати наступні матеріали.

1. Шановний Ігоре Олександровичу! Хотілося б запитати Вас про те, коли у Здолбунові буде власний музей? Здолбунівщина ж край історичний: Самчук, Борис Тен, історичний Дермань, Гурби та і сам Здолбунів має довгу та цікаву історію. До цього часу всі історичні пам’ятки зберігаються або в краєзнавчому музеї Рівного або у приватних колекціях небайдужих громадян міста. До прикладу, у Костополі, якому замалим більше 200 років, є власний музей, а в Здолбунові з його понад 500-річною історією немає. Нам слід почати вивчати власну історію та знайомити з нею наших дітей. Дякую за відповідь.

В районній Програмі розвитку культури Здолбунівщини на 2008-2012 роки передбачалось створення районного краєзнавчого музею в м.Здолбунові і покладались повноваження щодо його створення на відділ культури і туризму райдержадміністрації. Я підтримую Вашу думку, що музей в місті Здолбунові повинен бути, оскільки це потрібно для нас, а ще більше для наступних поколінь і у 2014 році ми активізуємо дану роботу.

2. Шановний Ігоре Олександровичу! Повідомте, будь ласка, коли буде налагоджено вуличне освітлення у районі поліклініки /перехрестя вулиць Степана Бандери, Драгоманова, Зеленої з Парковою/? Восени, поки не випав сніг, ввечері, повертаючись зі школи діти, що вчаться у другу зміну елементарно боялися цієї ділянки шляху. Те ж стосується жінок. Міські служби щось там намагалися роботи – деякі ліхтарі засвітилися на кілька днів, а потім по одному знову згасли. Коли випав сніг, проблема трохи втратила свою гостроту, бо сніг добре відбиває світло. Але сніг має властивість танути – і цей процес уже розпочався. Тобто незабаром згадане перехрестя знову темрява поглинатиме саме у той час, коли багато Ваших виборців повертаються на «куркулку» з роботи. Якщо врахувати баюри і грязюку – неодмінні атрибути весни – то мабуть, Вам щовечора добряче ікатиметься…

Роботи по заміні ламп вуличного освітлення будуть проведені відразу після проплати казначейством рахунків ПП Мельнику за 2012 рік за придбані лампочки та інше електрообладнання. До 15.03.2013 роботи будуть виконані.

Зазначу, що у 2013 році заплановано провести повну реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Зеленій та Парковій. Роботи розпочнуться у червні місяці 2013 року.

3. Чи буде нормальне освітлення вулиці Приходька, та чи покладуть асфальт 10 метрів між вулицями Віли 1 та Віли 4.

Заміна ламп по вулиці Приходька проводиться постійно по мірі виникнення проблем з освітленням, але мережа і обладнання дуже зношені і потребують капітального ремонту, такий ремонт заплановано на 2015 рік.

Ділянки дорожнього покриття між вулицями Віли 1 і Віли 4 не були заасфальтовані по причині проведення заміни труб зливової каналізації. Асфальт заплановано прокласти під час асфальтування вулиці Віли 5.

4. Скажіть будь ласка. Коли у Здолбунові буде проводитися капітальний або ямковий ремонт доріг??? Так як їздити після даної зими неможливо.

14.03.2013 відбудеться розкриття тендерних пропозицій по поточному ремонту вулиць міста. Орієнтовний початок ремонтних робіт по ямковому ремонту 6-10 травня 2013 року.

5. Доброго дня Ігоре Олександровичу. Ось вже декілька років пустує земельна ділянка по вулиці І.Богуна, де ніби за радянських часів мала б будуватися школа. Які подальші плани щодо цієї ділянки?

Даною земельною ділянкою користуються в даний час пенсіонери і займаються там городництвом. Але згідно районної Програми розвитку дошкільної освіти району на 2011-2017 роки передбачається будівництво в місті Здолбунові нового сучасного дошкільного закладу. Міською радою в 2013 році заплановано кошти на виготовлення генерального плану міста, в якому буде передбачено будівництво дошкільного навчального закладу на даній земельній ділянці.

6. Запитання по розслідуванню одного з сайтів Здолбунова, щодо комунальних підприємств міста, чи дійсно одна людина обіймає посаду і в КП і ТзОВ, як це поясните? Запитання №2: які заходи Ви використовуєте проти зловмисників, які псують зовнішній вигляд міських стін та вулиць, шляхом малювання різних тегів, трафаретів та графіті? Чи притягнуто хоч когось до відповідальності?

№1. Дійсно 3 01 січня 2012 року на посаду директора КП «Здолбунівське», зважаючи на багаторічний досвід роботи по виконанню робіт в галузі житлово –комунального господарства, мною був призначений Потапчук С.В., який в червні 2011 року на зборах акціонерів був обраний директором ТзОВ КП. Метою такого рішення було: а) створити на базі ТзОВ КП комунальне підприємство «Здолбунівське»; б) максимально забезпечити роботою колишніх працівників ТзОВ КП в КП «Здолбунівському» і таким чином зберегти кадровий потенціал, що на сьогоднішній день вже зроблено орієнтовно на 60%.

№2 Щодо розмальовування стін фасадів будинків любителями графіті, то якісь міри прийняти важко, адже треба людину затримати саме в той момент коли вона «творить», а згідно правил благоустрою тільки таким чином та ще при наявності двох свідків можна скласти акт про здійснення правопорушення і притягнути «художника» до відповідальності. Цю проблему вирішуємо іншим шляхом, проводимо зустрічі з молодими людьми, які займаються графіті, пропонуємо їм «вільні стіни», які вони можуть розмалювати і це спрацьовує, наприклад стіни гаражів при в’їзді в міський гідропарк та ін. До відповідальності на даний час нікого не притягнуто.

7. Шановний, Ігор Олександрович, прошу пояснити, чому мешканцям вулиць: Заводська, Фестивальна, Котляревського, пр.Цементників і т.д., що у м.Здолбунові, у пасажирському транспорті по напрямку «Рівне-Здолбунів» вартість проїзду до зупинок Автостанція, Лелека, Райбібліотека і т.д. коштує – 2,00 грн., а для мешканців міста, які проживають по вул.Приходька, Грушевського, Мазепи, Шкільна і т.д. до вищезазначених зупинок проїзд коштує лише 1,00 грн. Чи законно діють перевізники? Яким нормативним актом керуються перевізники, встановивши такі тарифи для населення одного міста, одного населеного пункту? На якій підставі місто Здолбунів поділено на Здолбунів-2 та Здолбунів? Дякую.

Міська рада не наділена повноваженнями щодо встановлення тарифів на проїзд в пасажирському транспорті, який курсує в нашому місті. З міською радою погоджуються лише маршрути за якими здійснюються перевезення на території міста. Тарифи на проїзд розроблені Департаментом економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації і затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.08.2011 №407 «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні». Контроль за виконанням перевізниками умов договору про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування, в тому числі стосовно дотримання ними тарифів на перевезення пасажирів, здійснюється управлінням інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації.

Підстави поділу міста Здолбунів на Здолбунів-2 та Здолбунів немає.

 

Коментарі
Завантажується...