Відповіді мера Здолбунова жителям міста: дороги відремонтують до липня

0 522
Відповіді мера Здолбунова жителям міста: дороги відремонтують до липня
Відповіді мера Здолбунова жителям міста: дороги відремонтують до липня

Пропонуємо вашій увазі відповіді міського голови Здолбунова Ігора Ольшевського, задані користувачами нашого сайту протягом останніх 50 днів. Також наголошуємо на тому, що надалі відповіді будуть публікуватись після достатнього надходження питнаь (10 питань – надсилаємо їх меру).

1. У Здолбунові є вулиця Огієнка. По ній танком неможливо проїхати. А за цією вулицею є гаражі, де здолбунівчани ставлять свої авто. Та до гаражів неможливо пройти пішки навіть влітку, таке болото там. На території гаражів вода стоїть цілий рік, їй немає куди подітись. Бо все сміття звозять саме до гаражів, звісно, це ближче, ніж на здовбицький смітник. Чи плануєте ви звернути увагу на проблему автолюбителів міста?

Напевне Ви мали на увазі вулицю Стефановича, то проектно-кошторисна документація по ремонту дороги та влаштуванню зливової каналізації готова. Роботи будуть проводитись за кошти обласного бюджету у 2013 році.

2. Чи справді спалюють сміття на цементному?

На даний час сміття не спалюється на ПАТ «Волинь-Цемент» у зв’язку з тим, що сміттєсортувальний завод у місті Рівне ще не здано в експлуатацію.

3. Коли в Здолбунові будуть відремонтовані дороги?

Поточний ремонт доріг у місті Здолбунові розпочато 29.04.2013, а завершення планується до 01.07.2013.

4. Чи буде закінчений ремонт асфальтного покриття в дворі будинку Л. Українки 1, а то складається враження, що поряд в будинку 1А живуть люди, а далі вже не люди. Дякую.

Заасфальтована прибудинкова територія у дворі за адресою Л.Українки, 3 та частково Л.Українки, 1, а не Л.Українки, 1а. Продовження асфальтування двору Л.Українки, 1 заплановано на 2014 рік.

5. Через рік Україна відзначатиме 200-літній ювілей Тараса Шевченка. Як відомо, є рішення районної ради про спорудження пам’ятника. Звісно, це недешево і непросто, але чи робляться міською радою хоч якісь кроки по виділенню земельної ділянки і по розгляду проектів? 

20 березня 2013 року міською радою було прийнято рішення № 812 «Про надання дозволу Здолбунівській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва пам’ятника Т.Г. Шевченку в районі перехрестя вулиць Шкільна – Шевченка (біля Будинку Побуту ) в місті Здолбунові». В даний момент однією з землевпорядних організацій виготовляється документація на дану земельну ділянку. Щодо розгляду проектів – то це окрема процедура, яка не входить в повноваження міської ради, а проводиться Рівненським обласним управлінням культури.

6. Між районним будинком культури і будинками по вулиці Богдана Хмельницького є чималенький майданчик, де розташувався смітник, а оскільки для сміття там місця забагато, то разом з ним там живуть бомжі. В сусідньому будинку живуть мої родичі, і їхнє життя проходить між матюками, шприцами й сварками «мешканців» смітника. А в людей же діти ростуть! Чи планується там наведення порядку і чи міліція хоч якось збирається впливати на цей процес?

Все сміття та залишки меблів, які знесли безхатченки до контейнерної площадки за адресою вул. Мазепи, 20 зібрано та вивезено.

Дільничного міліціонера попереджено про здійснення постійного контролю за вищеназваними громадянами.

7. На цьому сайті був матеріал про руйнування пам’ятника Уласу Самчуку. Щось збираєтеся робити?

Тріщина на колоні, яка тримає погруддя Уласа Самчука, з’явилась невдовзі після встановлення даної споруди. Автор Шолудько В.Б. пояснив, що дана тріщина ніякої загрози для даної скульптури не несе, але потребує незначного косметичного коригування для запобігання руйнуванню в майбутньому, що і буде зроблено.

8. Знайомі кажуть, що в міському бюджеті є зароблені гроші, але їх не пропускає казначейство, тому не буде ні ремонтів доріг, ні будинків. Люди мало в тому розуміються, але було б непогано, якби Ви хоч якось пояснили, чи це правда і чого таке твориться.

Мова йде про те, що на спеціальних рахунках міського бюджету є кошти для оплати видатків по капітальному ремонту житлового фонду, поточному та капітальному ремонту автомобільних доріг, придбання основних засобів для комунальних підприємств, оплату видатків з екологічного фонду. Проте, подані до казначейства платіжні доручення не оплачуються. Казначейство дану ситуацію аргументує тим, що порядком казначейського обслуговування передбачено, що оплата поданого платіжного доручення може здійснюватись протягом 30 календарних днів. Якщо оплата не проходить за цей час, платник змушений міняти дату платіжного доручення і знову чекати 30 календарних днів.

9. Стадіон Локомотив м. Здолбунів є власністю міської територіальної громади. Більше 10 років його орендує ФК “Локомотив” (тобто О. Довгалець). В свій час він (О. Довгалець), як орендар навів певний порядок на стадіоні – реставрував та доглядав футбольне поле, використовував для обласних та всеукраїнських змагань з футболу. Однак зараз футболом він не займається, поле не доглядає, стадіон розвалюється на очах (зовнішні стіни облітає штукатурка, лавочки поламані, підсобні приміщення напівзруйновані). Не зважаючи на це він справно бере гроші за використання стадіону (від 500 – до 700 грн. за одну футбольну гру), але не забезпечує ніяких умов. Для порівняння оренда стадіону “Авангард” м. Рівне коштує 500 грн. в тиждень (одна гра та два тренування). Через непомірну плату одна з здолбунівських футбольних команд “Волинь” знялася з участі в чемпіонаті області, а інша – “Автоленд” вивчає варіанти щодо проведення тренувальних занять та календарних ігор в м. Рівне. Йде до того, що центральний стадіон міста буде використовуватися лише для зарядки О. Довгальця тричі на тиждень по 1 год. Скажіть, будь ласка, на вашу думку, як простого жителя – чи це нормально і правильно. І як мер – що ви робите для того щоб нарешті вирвати з пазюрів Довгальця стадіон, відремонтувати його, навести на ньому порядок і використовувати на благо всієї громади. Коли будете давати відповідь, будь-ласка, не згадуйте про договір оренди, який закінчується через два роки. Адже його можна розірвати в один момент, було б бажання. Послухайте людей. І почуйте. Це біль всієї спортивної громадськості Здолбунова. Дякую.

Розділяю думку автора запитання щодо того, що міський стадіон повинен використовуватись за цільовим призначенням і безперечно в тому числі і для проведення обласних та всеукраїнських змагань. До нинішнього року до міської ради не надходило скарг на орендаря стадіону «Локомотив» і всі змагання завжди проходили згідно графіків. Щоб зручніше було паркуватись учасникам змагань по вул. Приходька за ініціативою міської ради були внесені зміни до маршруту руху громадського транспорту. За моєю інформацією в даний час на стадіоні безкоштовно тренуються дитячі футбольні команди гімназії, ФК «Локомотив» та проводяться всі ігри ДЮСШ, а також легкоатлетичні змагання. Звичайно, всі затрати на утримання в належному технічному стані поля та підсобних приміщень несе орендар і саме він і має визначати вартість компенсаційних витрат для команд, які будуть проводити тренування і ігри на стадіоні, згідно спеціально розробленої калькуляції. Якщо орендарем найближчим часом не буде врегульовано дане питання, то тоді ми будемо шукати інші шляхи вирішення цієї проблеми.

Коментарі
Завантажується...