Відповіді мера Здолбунова жителям: притулку для тварин не буде, а міст зведуть у 2014

0 493
Притулку для тварин у Здолбунові у найближчі роки не буде
Притулку для тварин у Здолбунові у найближчі роки не буде

Нарешті сайт Здолбунова zdolbuniv.com продовжує публікувати відповіді міського глови Здолбунова Ігоря Ольшевського на запитання жителів міста. Попередня пауза була пов’язана з літнім періодом, коли за кілька місяців надійшло менше п’яти питань. З початком осені активізувалися здолбунівчани, а отже з’явилися і відповіді керівництва міста. Нагадуємо, що задати запитання меру Здолбунова можна за посиланням http://zdolbuniv.com/pro-nas/zapytannya-vidpovid.

1. Шановний Ігоре Олександровичу! Хочу задати Вам декілька питань стосовно одного з напрямків діяльності міського будинкоуправління (адже воно перебуває у Вашому підпорядкуванні ?). 1. Ким, на підставі яких розрахунків і у якому розмірі встановлено вартість видачі паспортистом довідки про спільне проживання та спільне ведення господарства (потрібна для подачі у Пенсійний фонд після смерті одного з подружжя пенсіонерів). 2. Чому паспортист, взявши гроші, поклала їх не до каси, не до шухляди, а – всередину предмета, що дуже нагадує особистий гаманець. 3. Чому паспортист не видала ніякого чека, не направила мене ані до каси підприємства, ані до відділення банку. 4. Чому ніде у кабінеті паспортистки (а гроші вона взяла саме там) немає жодного натяку на “прайс-лист”, немає напису “касир зобов’язаний видати касовий чек”, відсутній касовий апарат також відсутній “куточок споживача”. 5. Чим будинкоуправління відрізняється від інших комерційних закладів, котрі змушені дотримуватися цілого ряду вимог щодо здійснення касових операцій ? 6. Невже зазначені факти – виключно “підприємницька” ініціатива однієї окремо взятої паспортистки? Тоді – настала пора знову піднімати питання про ефективність роботи керівництва КП МБУ. Повірте, дуже не хотілося би піднімати ці питання з використанням відеореєстраторів та зі зверненнями до “компетентних органів”. Думаю, вони би зуміли “нарити” чимало порушень у цій ділянці роботи і так “славнозвісного” Здолбунівського міського будинкоуправління та поставити собі багато “галочок” у звітах по боротьбі з корупцією. Проте, не знаю, чи така процедура посприяла би зміцненню Вашого авторитету, як міського голови. Додатково повідомляю: Паспортист взяла за довідку 5 грн. При тому, що бланки формату А5 аналогічної якості підприємці продають по 25-50 копійок (це уже роздрібна ціна, з усіма націнками, транспортними витратами, орендою, зарплатою і податками), а на написання довідки (це ще 4.50) паспортистка витратила від сили 2 хвилини. Це складає більше 130 грн. за годину роботи, або більше 1000 грн за повний робочий день. 7. Чи не занадто високі розцінки як для не надто складної і не особливо відповідальної канцелярської роботи? З повагою і сподіванням не лише на ґрунтовну відповідь, але й на зміни у роботі КП МБУ. Прізвищем і адресою буду підписуватися у письмовій заяві до прокуратури, якщо звернення через сайт виявиться неефективним.

Здолбунівське КП „Міське будинкоуправління” надає інформацію, що видача довідок громадянам приватного житлового фонду проводилась відповідно до рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 27.02.2013 №41 „Про видачу довідок підприємствами, установами, організаціями м.Здолбунів”. Вартість довідки згідно калькуляції становить 5,00 грн.

Для спрощення системи отримання довідок підприємство не направляє мешканців в банківські установи, де за платіж стягується від 3,00 до 7,00 грн. за кожну квитанцію, а кошти сплачуються мешканцями на підприємстві у розрахунковій відомості.

В КП МБ ведеться Журнал обліку видачі довідок мешканцям приватного сектору, який пронумерований та прошнурований .

З серпня 2013 року довідки видаються безкоштовно до врегулювання питання видачі довідок Центром надання адміністративних послуг.

2. Ігоре Олександровичу! У попередніх відповідях жителям міста, Ви згадували про виділення земельних ділянок під забудову багатоповерхових житлових будинків. Запитання: на яких вулицях знаходяться ці ділянки і яка подальша перспектива залучення інвесторів для спорудження нових багатоповерхівок?

Земельні ділянки на яких планується будівництво багатоквартирних житлових будинків:

– вулиця Фестивальна – загальною площею 0,70 га.

– вулиця Л. Українки – загальною площею 0,25 га. передана в оренду ТзОВ«Будівельник».

– вулиця Г. Полуботка, 2 – загальною площею 0,10 га. передана в оренду ДП ТД «Будівельник»АВКТ ВТ «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій».

3. Чи буде будуватись притулок для тварин?

Будівництво притулку для тварин в м.Здолбунів Програмами на 2013 та 2014 рік не передбачено.

4. Кому належить територія старого цементного заводу? Чи може ця ділянка знайти своє застосування в майбутньому?

Земельна ділянка на якій розташований старий цементний завод по вулиці Фабричній належить на праві приватної власності ВАТ «Укрцемремонт».

5. Коли розпочнеться будівництво мосту в гідропарку?

Будівництво мосту в міському гідропарку було заплановано розпочати в 2013 році, але у зв’язку з незадовільним фінансуванням, в 2013 році замовлено лише проектно-кошторисну документацію та розпочато проектно-вишукувальні роботи. Тому виконання робіт по будівництву мосту перенесено на 2014 рік.

6. Доброго дня, кожного року здолбунівчани мріють про достойне відзначення дня міста, а отримують аля-радянське свято… Хотілося б запитати чи не вважаєте ви за потрібне у наступні роки створити оргкомітет з долученням молоді, активної громадськості яка і вирішуватиме молодіжну (вечірню) програму святкування? Можна долучити, наприклад Льошу Семещука (грає у гурті FarInHate), кучу людей, що їздять на музичні фести і мають знайомі гурти всеукраїнського рівня, які з радістю приїдуть за мінімальні кошти. Я думаю, що з цього за мінімальну ціну можна буде зробити свято на яке приїдуть і Рівняни.

Я особисто і працівники міської ради завжди прислухаємося до думок і побажань мешканців міста у всіх питаннях і програма, святкування Дня міста не виключення. В минулому році зверталися через соцмережі до мешканців міста з проханням внести пропозиції стосовно святкових заходів і, уявіть собі, ніхто не відреагував. Відгуки про свято бачимо лише після того, як воно відбувається. Всі зауваження намагаємося враховувати на наступний рік. Так що офіційно запрошую автора запитання до співпраці з конкретними пропозиціями і, якщо це можна буде здійснити, виходячи з наших фінансових можливостей, то обов’язково втілимо в життя в 2014 році. Але пам’ятайте, що планувати потрібно все заздалегідь.

7. Скажіть будь-ласка пане Ігорю,коли буде зроблена давно обіцяна дорога в районі вул. Польової. З настанням осені і дощів тут буде суцільна багнюка. Невже так важко меру міста дати розпорядження висипати її, не кажучи вже за тверде покриття. Надіємось на Ваше розуміння нашої проблеми.

Відсипку провулку Комунального, який з’єднує вулиці Польову, Б.Тена, Івасюка, заплановано провести в 2014 році, асфальтування вищеназваного провулку планується на 2019 рік.

8. Доброго дня Вам пане Ігорю! До Вас звертається багатодітна мама, мама-героїня. Вже довгий час стою в черзі на отримання земельної ділянки під забудову житла,в мене виникло питання;- коли ж то я зможу одержати той клаптик землі, щоб хоч частково вирішити проблеми сім’ї. Мені кажуть землевпорядники, що в місті землі не має, а для деяких верств населення це питання рішається просто і без усіляких черг і проблем, і земля є, і ваші проблеми рішаються !!! А як то так зробити, щоб і наші проблеми ви пане Ольшевський помогли вирішити, ми б були вам дуже вдячні за ваше розуміння, та вирішення у проблемах багатодітних сімей.

Я розумію багатодітну маму і, повірте, сам дуже зацікавлений, щоб допомагати подібним родинам. Зараз, на жаль, такої можливості немає, але як тільки вона з’явиться, то звернення всіх, хто бажає отримати земельні ділянки будуть розглядатися в порядку їх надходження. А звинувачення щодо виділення ділянок незаконно вважаю безпідставним, тому що впродовж шостого скликання не виділялась жодна вільна земельна ділянка під індивідуальне житлове будівництво за рахунок земель запасу громадської житлової забудови, оскільки таких в наявності не було.

9. Ігор Олександрович міська рада зробила велику справу, за залізничною колією заасфальтували вулиці. Але є така невелика вулиця (провулок Грушевського з сторони бувшого ПМК – ІІ ). Там вуличка коротка, не замощена. Світла в вечірні години (хоча б одну лампочку) немає. Територія бувшого ПМК зросла кущами, завалена сміттям, часто трупами тварин. По цьому провулку ідуть діти в школи міста, населення також в місто. На мою думку необхідно:

– заставити власника землі ПМК привести територію в належний стан;

– запланувати приведення дороги в кращий стан;

– встановити в провулку достатньо одного світильника.

Асфальтування та освітлення провулку Грушевського заплановано провести в 2017 році. Виконання робіт по благоустрою території вздовж провулку Грушевського буде проведено в жовтні-листопаді 2013 року.

10. Що заплановано зробити в гідропарку в 2014 році.

Окрім будівництва мосту в 2014 році в міському гідропарку планується продовжити роботи по освітленню території парку, замовлена проектно-кошторисна документація на освітлення доріжки від вулиці Паркової до танцювального майданчика. Також заплановано заасфальтувати в’їзд на гідропарк зі сторони вулиці Паркової, та планується збудувати ще одну пішохідну доріжку.

11. Чому заборонили випасати худобу?

В місті Здолбунів заборонили випасати худобу в місцях громадського користування, після чисельних скарг жителів селища на випас кіз та гусей на території скверу по вулиці Кармелюка та випасу кіз біля пам’ятника по вулиці Шевченка.

12. Ігоре Олександровичу, скажіть будь ласка, кому належить напіврозвалене приміщення колишнього шкірно-венерологічного диспансеру, яке знаходиться на вул. І.Гончара? Коли з цими приміщення буде наведено якийсь лад і воно перестане бути стихійним смітником, біля якого час від часу збираються волоцюги, безхатченки, наркомани, люди у стані алкогольного сп’яніння?

Приміщення колишнього шкірно-венерологічного диспансеру, яке знаходиться на вул. І.Гончара знаходиться на балансі локомотивного депо станції Здолбунів. Питання його експлуатації та використання відноситься до компетенції балансоутримувача.

Коментарі
Завантажується...