15 лютого — 15 березня: результати роботи сайту

0 270
15 лютого — 15 березня: результати роботи сайту
15 лютого — 15 березня: результати роботи сайту

15 березня редакція інформаційного ресурсу Здолбунівського регіону zdolbuniv.com підбила підсумки роботи за другий місяць існування сайту. Насправді оброблені статистичні дані стали для нас приємною несподіванкою, адже уже через 60 днів від моменту відкриття сайту ми маємо стабільну аудиторію, понад 90% власних матеріалів, що стосуються сугубо міста та перейшли межу у 3000 користувачів групи “вконтакті”. Загалом за період з 15 лютого по 18:00 15 березня наш ресурс відвідало 4 989 людей (приріст у порівнянні з першим місяцем 23%), відвідувачами було переглянуто 11 881 сторінку (приріст 17%). Під нашими публікаціями за даний проміжок часу було залишено 103 коментарі (приріст 47%), хоча матеріалів опубліковано 63, порівняно з 69-ма минулого “сайтового місяця”. Загалом кількість коментарів є дещо зменшеною, адже нами було вирішено не підраховувати коментарі у блогах, кількість яких теж поступово зростає.

З обіцяних до реалізації проектів за останні 28 днів нами було розпочато організацію акції “Зробимо Здолбунів чистим”, яка пройде 20 квітня у рамках всеукраїнського проекту “Зробимо Україну чистою”. Зараз координатор акції Ярослав Ніколін кілька разів в місяць бере участь у вебінарах задля кращої організації даного заходу а 30 березня пройде у Києві дводенний всеукраїнський семінар для координаторів міст. Сподіваємось, що до акції долучаться не лише відвідувачі нашого сайту, а й представники шкіл та громадських організацій Здолбунова.

Також необхідно відзначити те, що успішно реалізовується можливість жителям міста задати питання для міського голови та завести власні блоги. В наступному місяці ми плануємо ввести два нових інтернет-проекти, перший із яких з’явиться уже в найближчі дні, та збільшити кількість публікацій на сайті.

Коментарі
Завантажується...