Підсумки роботи zdolbuniv.com за травень

0 340
Підсумки роботи zdolbuniv.com за травень
Підсумки роботи zdolbuniv.com за травень

Традиційно на початку місяця ми підбиваємо підсумки роботи за місяць минулий. Травень виявився не простим періодом для роботи нашого сайту, адже певний час я, як єдиний адміністратор ресурсу, перебував у відпустці. Звичайно зменшення кількості матеріалів вплинуло і на відвідуваність. Хоча попри це результати назвати катастрофічними не можна. В травні було прийнято ряд рішень по реорганізації роботи ресурсу. Першочергово це стосувалося історичного проекту, який було вирішено закрити, інтегрувавши матеріали історичної тематики в одну рубрику на головній сторінці ресурсу. Окрім цього було реорганізовано роботу блоку блогів, оскільки минулий модуль був важким для оновлення та використовував надто багато місця на головній сторінці. Відтепер він виглядає значно простіше, проте автоматично розміщує останні надходження зі всіх блогів. Також ще одним рішенням, що вже зараз реалізоване на сайті, стало введення рекламних блоків від google. Ми намагалися зробити рекламу максимально не нав’язливою та вписаною в основу концепцію дизайну сайту. Наскільки нам це вдалось — судити вам.

Щодо відвідуваності, то за травень наш ресурс відвідало 8 256 людей (-1 956), з них унікальних користувачів 4 976 (-656), що переглянули 14 218 (-4 428)сторінок. Всього за травень на ресурсі було залишено 97 коментарів (-64). Загалом в травні нами було опубліковано 64 матеріали (-28).

Щодо діяльності в реальному житті міста, то нами вже розроблено статут міської громадської організації, розроблено логотип та концепцію діяльності ГО. Зараз уже можна сказати, що позиціонуватиме себе ця ГО, як перша дієва на теренах міста. Тобто першочерговими завданнями організації буде саме реальне покращення міста, внесення конструктивних ідей у яких ГО зможе безпосередньо допомагати міській владі в разі зацікавленості останньої. Основу громадської організації становитиме редакційна колегія сайту zdolbuniv.com.

Коментарі
Завантажується...