Варіант емблеми ФК “Локомотив” від zdolbuniv.com

0 442
Варіант емблеми ФК "Локомотив" від zdolbuniv.com
Варіант емблеми ФК “Локомотив” від zdolbuniv.com

Нещодавно на сайті zdolbuniv-city було оголошено новий конкурс на найкращий гімн та емблему футбольного клубу “Локомотив”. Звісно, що нас ресурс не залишається осторонь цього конкурсу і протягом чотирьох днів підготував емблему з повним описанням використаних елементів. Відразу зауважимо, що в конкурсі діють обмеження, які змусили нас діяти в певних рамках: основні кольори емблеми повинні бути зеленими та червоними, на емблемі повинне бути присутнє зображення локомотиву та м’яча, а також написи “Локомотив” та “Здолбунів”.

В основі логотипу закладено щит англійського типу. Зокрема схожі за формою щити використовують лондонський “Арсенал”, клуби з нижчих англійських ліг “Портсмут”, “Барнслі”, “Олдхем” і інші.

Логотип ФК Локомотив на білому тлі
Логотип ФК Локомотив на білому тлі

Окрім того, подібної форми емблеми використовують російський Рубін, португальський Спортінг та італійське “Торіно”. В Україні англійського типу щит використовувала нині неіснуюча команда “Оболонь”. Однією із причин вибору саме такого щиту є його нерозповсюдженість в Україні – він естетично виглядає та є оригінальним для нашої футбольної спільноти.

Основним елементом логотипу є паровоз. Я довго думав над тим, розміщувати старий логотип чи новий швидкісний вагон типу “Хюндай”. В результаті було вирішено розмістити саме старий паровоз. Причини такого рішення очевидні: Здолбунів є одним із найстаріших залізничних вузлів не лише рівненщини а й всієї західної України.

Варіант логотипу без жодних градієнтів та тіней
Варіант логотипу без жодних градієнтів та тіней

Окрім того, понад 40 років в нашому місті знаходився паровоз контури якого ми і намагались відтворити на емблемі. Окрім того розміщення сучасного локомотиву було б не доцільним ще й тому, що єдиний швидкісний потяг в Україні у Здолбунові навіть не зупиняється, саме тому перевага була надана історичному варіанту емблеми. Ну і варто нагадати, що історія Здолбунівського футболу розпочалась саме в епоху парових монстрів.

На місці де в паровозів знаходився символ речі посполитої або ж СРСР, тобто на початку котла, розміщений футбольний м’яч. Загалом складається враження, що локомотив несе м’яч вперед. Цей символ означає атакуючий потенціал команди та відсутність перепон на шляху до перемоги.

Англомовний варіант логотипу
Англомовний варіант логотипу

На основному тлі щита знаходяться полоси різних відтінків зеленого, що символізують собою залізничне полотно. Окрім цього даний елемент значно урізноманітнює та робить естетично привабливішим саме тло емблеми.

Зверху щита знаходиться напис “ЛОКОМОТИВ” виконаний у традиціях футбольних клубів — верхнім регістром. Знизу дещо меншим розміром виконані написи “ЗДОЛБУНІВ” та “2013”. Щоправда напис 2013 є не остаточним і буде замінений коли організатори вкажуть офіційну дату заснування клубу.

Окрім цього, ми підготували ескізи фан-прапорів та шарфу (рози) для вболівальників:

Коментарі
Завантажується...