Варіант логотипу БКЦ від zdolbuniv.com

0 313
Варіант логотипу БКЦ від zdolbuniv.com
Варіант логотипу БКЦ від zdolbuniv.com

На жаль, але редакція нашого сайту лише кілька днів тому дізналась про конкурс від Будинку культури цементників на розробку для них найкращого логотипу. Звісно, якби ми про це прочитали трішки раніше, нами (як ресурсом не байдужим до розвитку міста) було б підготовлено більше варіантів і, можливо, вони були б дещо кращими. Наразі ж ми хочемо презентувати лого на розробку якого пішло близько двох днів, з детальним поясненням елементів.
Сам основний варіант логотипу ви можете побачити на першому зображенні у цьому матеріалі (увага, картинка клікабельна, і її можна збільшити), а зараз більше б хотілось сконцентруватись на тому, чому саме було обрано дані елементи логотипу і дану кольорову схему. Отже, розпочнемо по порядку:  в основі логотипу виступає відомий кожному дещо спрощений силует Будинку культури цементників. Першопричиною чому ми розмістили саме його в основі логотипу є упізнаваність приміщення БКЦ всіма здолбунівчанами, а також те, що саме цей будинок разом з вокзалом та костелом є негласними символами міста. Проігнорувати такий важливий факт було б як мінімум безглуздо.

Вид на фасад - логотип
Вид на фасад – логотип

Звісно, нам прийшлось дещо спростити його схематичний малюнок. Першочергово тому, що по правилах побудови логотипів заборонено використовувати велику кількість елементів. Наприклад присутність всіх вікон та шести колон перетворила б логотип на схематичний малюнок, а не брендову, легко відтворювану композицію. Саме по цій причині було вирішено кількість колон скоротити до трьох, а вікна залишити лише в схематичних начерках на лівому та правому крилі будинку. Звісно, було збережено “фірмовий” трикутний дах, який, щоправда, позбувся типового барельєфу часів СРСР. На місці барельєфу було розміщено напис “БКЦ”.

Варіанти для чорно-білого друку
Варіанти для чорно-білого друку

Завдяки цьому ходу використання логотипу стало можливим і без супроводжуючого напису знизу композиції. Тепер перейдемо до кольорової гами: тут все доволі просто – оскільки сам будинок пофарбований у білий та помаранчеві тони, то саме їх і було використано при розробці основного логотипу для повнокольорового друку. Графічна частина логотипу виконана у градієнтному переході від ніжно-помаранчевого до насиченого, майже рудого кольору. Текстова ж частина композиції логотипу являє собою спеціально підібраний шрифт, що пасує та гармонічно зливається із “закрутками” на вершечку колон – “Olympia deco regular”. Цей шрифт є безкоштовним і тому він може вільно використовуватись будь-якими установами.
Загалом на нашу думку логотип вийшов доволі легким для сприйняття, згідно з опитуваннями жителів міста в ньому легко впізнається БКЦ і основне – він легко піддається як кольоровому так і чорно-білому друку. До кінця конкурсу векторні файли логотипу залишаються у редакції, а в випадку якщо оргкомітет конкурсу буде зацікавлений у нашій роботі ми відразу передамо їх у кольоровому варіанті, чорно-білому з білим та темним фоном.

Коментарі
Завантажується...