Zdolbuniv.com. Підсумки роботи за квітень

0 280
Zdolbuniv.com. Підсумки роботи за квітень
Zdolbuniv.com. Підсумки роботи за квітень

Нещодавно ми перейшли на підбиття підсумків не 15 числа, а на початку кожного місяця. В травні ,через вихідні, кілька днів сайт не оновлювався, оскільки адміністратор в нас лише один і йому теж потрібен відпочинок. Саме тому час на написання цього матеріалу з’явився лише 8 травня. Також у зв’язку з офіційними вихідними днями запитання читачів сайту до міського голови будуть передані в понеділок, 13 травня. Проте повернемось до підсумків роботи за квітень:

Найважливішою подією для нашого сайту стало долучення нашого сайту до агрегатора новин ukr.net, прешочергово цій події ми завдячуємо Дмитру Хомицькому (Світодару) та його блогу svitodar.org/blog/, адже саме інструкцією розміщеною там ми користувались при оформленні заявки. Наразі це джерело генерує нам близько 40% всього трафіку, що є дуже хорошим показником. Не менш важливою подією квітня для розвитку сайту стало налагодження співпраці з третім по популярності (і наймолодшим, ресурсу менше року) в Україні футбольним сайтом footboom.com , на якому тепер регулярно розміщуються наші огляди (1 тур, 2 тур) Чемпіонату Рівненської області з футболу. Для нас це не лише вигідно (розміщення посилань у них на ресурсі з PR4, ТИЦ 120, та аудиторією більшою ніж у всіх інформаційних сайтів Рівного разом взятих), а й приємно. Адже відтепер хоч на одному всеукраїнському сайті можна дізнатись про аматорський футбол Рівненщини. Окрім того почесно друкуватись на ресурсі де працюють такі спортивні журналісти як Павло Булах, Сергій Ситник, Володимир Пояснюк та інші.

Непогано попрацювала наша редакція і в справах реальних, адже нами було організовано найбільшу відому у Здолбунові добровільну акцію по прибиранні міста “Зробимо Здолбунів чистим”. Загалом до прибирання гідропарку долучилось 46 людей і було зібрано близько 150 мішків зі сміттям. Прикро те, що з часу акції пройшло менше трьох тижнів, а сміття у воді та на березі уже з’явилося. В наступному році, спеціально для бидла, ми будемо встановлювати таблички з мотиваційними написами на місцях прибирання. Не менш прикро і те, що людей могло б бути більше, якби у Здолбунові існували справді небайдужі громадські організації та відповідальні ЗМІ. В усіх містах України де відбувалась ця акція основна кількість волонтерів була представниками ГО, зокрема “Пласту” (який ще й був всеукраїнським партнером) та YMCA (який у Здолбунові існує, очевидно, лише на паперах). Ми могли б припустити, що представники ЗМІ та ГО, які не долучились ні інформаційною підтримкою, ні власною присутністю, не знали про акцію, але це неможливо: нашими силами було розклеєно понад півтори сотні кольорових глянцевих оголошень формату А3 та навіть встановлено один сітілайт (окрім того була підтримка у соціальних мережах). Проте менше з тим, акція відбулась і без них, а для нас ця ситуація стала лише ще однією причиною задуматись про відсутність дієвих громадських організацій у місті та необхідність створення власної.

Щодо праці “віртуальної”, то в квітні все теж було доволі таки дієво з нашої сторони, адже нами було розміщено 92 публікації (приріст +29), відвідувачів в цьому місяці було 10 212 (приріст + 5223), з них унікальних 5 632 (раніше статистика не наводилась), всього було переглянуто 18 646 сторінок (приріст +6 756). До наших матеріалів у квітні було залишено 161 коментар (приріст +58).

Коментарі
Завантажується...